Dwaj piłkarze Manchesteru United odmówili przyjęcia opaski kapitańskiej z rąk Ole Gunnara Solskjæra?!

Dwaj piłkarze Manchesteru United odmówili przyjęcia opaski kapitańskiej z rąk Ole Gunnara Solskjæra?! fot. Matt Wilkinson / Focus Images / MB Media / Pressfocus
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: TheAthletic.com | The Sun

Ole Gunnar Solskjær, były menedżer Manchesteru United, wyznał, że podczas jego pracy na Old Trafford dwóch piłkarzy go mocno zawiodło, gdy odmówili oni przyjęcia opaski kapitańskiej. To Paul Pogba i Marcus Rashford - informuje „The Sun”.

Norweg został zatrudniony początkowo jako tymczasowy opiekun zespołu 19 grudnia 2018 roku. Pod koniec marca zaproponowano mu kontrakt już jako pełnoprawnemu menedżerowi.

Old Trafford Ole Gunnar Solskjær opuścił 21 listopada 2021 roku. Za czasów jego pracy funkcję pierwszego kapitana sprawowali kolejno Antonio Valencia, Ashley Young oraz Harry Maguire.

50-latek niedawno udzielił dużego wywiadu dla TheAthletic.com. W trakcie rozmowy zdradził on, że bardzo zawiódł się on na dwóch graczach.

– Niektórzy nie byli tak dobrzy, jak siebie postrzegali. Nie będę rzucał nazwiskami, ale byłem bardzo rozczarowany, gdy dwóch piłkarzy odrzuciło możliwość zostania kapitanem – oświadczył.

„The Sun” śpieszy z doniesieniami, że tymi zawodnikami byli Paul Pogba oraz Marcus Rashford.

Francuz odrzucił propozycję, ponieważ gotowił się do odejścia. Anglik argumentował decyzję faktem, że nie czuł się gotowy na tak odpowiedzialną rolę.

„Paul Pogba otrzymał ofertę, lecz powiedział, że chce odejść z klubu, więc ją odrzucił. Rashford również został poproszony o objęcie funkcji kapitana, ale stwierdził, że nie jest na to gotowy” – czytamy.

Pogba w 2022 roku odszedł do Juventusu. Rashford wciąż gra w ekipie „Czerwonych Diabłów”.

Obecnie kapitanem MUFC jest Bruno Fernandes.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kibice powinni modlić się o jego zdrowie? „Dla mnie to najlepszy polski obrońca reprezentacyjny” Kibice powinni modlić się o jego zdrowie? „Dla mnie to najlepszy polski obrońca reprezentacyjny” Vinceny Kompany łączony z nowym klubem Vinceny Kompany łączony z nowym klubem Wieczysta Kraków zainteresowała się drugim byłym napastnikiem Legii Warszawa Wieczysta Kraków zainteresowała się drugim byłym napastnikiem Legii Warszawa 39-letni Thiago Silva z zaskakującym pomysłem. Ma ambitny cel 39-letni Thiago Silva z zaskakującym pomysłem. Ma ambitny cel Rúben Amorim zaskoczy wyborem nowego klubu?! Rúben Amorim zaskoczy wyborem nowego klubu?! Rafa Lopes może wrócić do Polski Rafa Lopes może wrócić do Polski Gwiazdor Realu Madryt podsumowany. „Haniebny charakter. Nie wie, jak przegrywać, ani jak wygrywać” Gwiazdor Realu Madryt podsumowany. „Haniebny charakter. Nie wie, jak przegrywać, ani jak wygrywać”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy