Dwaliszwili wraca do Polski

Dwaliszwili wraca do Polski
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Weszlo, Przegląd Sportowy, Transfery.info

Wladimer Dwaliszwili najprawdopodobniej dołączy do Pogoni.

Jak informuje "Weszło", Gruzin już w czwartek zjawi się w Szczecinie, by przejść obligatoryjne badania medyczne, które zostały zaplanowane na godzinę 16.00. Oznacza to, że klub z Pomorza Zachodniego doszedł do porozumienia z Odense, dotychczasowym pracodawcą 29-latka.

Dwaliszwili ma być rozwiązaniem problemów "Portowców", którzy w swej kadrze nie mają alternatywy dla Łukasza Zwolińskiego, aczkolwiek zgodnie z planem były piłkarz Polonii i Legii zostanie sprowadzony po to, by grać za plecami napastnika. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy