Dwie oferty za Konoplankę

Dwie oferty za Konoplankę
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: AS, Sport

Jewhen Konoplanka otrzymał dwie oferty z Rosji.

Pomocnik Sevilli nie jest do końca zadowolony ze swojego pobytu w Hiszpanii i możliwe, że jeszcze tego lata zmieni pracodawcę. Ukrainiec nie był uwzględniony w składzie na ostatni mecz "Los Nervionenses" z Espanyolem i całe spotkanie przesiedział na ławce rezerwowych. W ostatniej wypowiedzi zawodnik potwierdza rozterki w sprawie swojej przyszłości.

- Mam oferty, a okno transferowe wciąż jest otwarte. Jestem pewny swojej sytuacji. Nie zamierzam się poddawać, ale chcę po prostu zobaczyć co się wydarzy w ciągu najbliższych kilku dni - powiedział w rozmowie z "AS".

Ukraiński "Sport" informuje, że Konoplanka otrzymał dwie oferty z Rosji, ze strony Zenitu oraz Spartaka Moskwa. Transfer do któregoś z tych klubów jest prawdopodobny, zwłaszcza, że nie miałyby one problemów ze sprostaniem wymaganiom finansowym piłkarza. Pomocnik zarabia obecnie około czterech milionów euro na sezon.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Gianluigi Buffon bohaterem zaskakującego transferu w ramach Serie A?! Gianluigi Buffon bohaterem zaskakującego transferu w ramach Serie A?! Jorge Mendes: Najbliższe plany Cristiano Ronaldo nie wiążą się z Portugalią Jorge Mendes: Najbliższe plany Cristiano Ronaldo nie wiążą się z Portugalią Reprezentacja Brazylii na czerwcowe mecze. Dwa głośne powroty i szansa na debiut [OFICJALNIE] Reprezentacja Brazylii na czerwcowe mecze. Dwa głośne powroty i szansa na debiut [OFICJALNIE] Liverpool pracuje nad dużym transferem obrońcy. Finalizacja możliwa nawet pod koniec maja Liverpool pracuje nad dużym transferem obrońcy. Finalizacja możliwa nawet pod koniec maja Bundesliga: 44 piłkarzy, którym latem wygasają umowy Bundesliga: 44 piłkarzy, którym latem wygasają umowy „Gdzie obejrzę...?” - przyglądamy się, jakie rozgrywki będą mogli śledzić polscy kibice „Gdzie obejrzę...?” - przyglądamy się, jakie rozgrywki będą mogli śledzić polscy kibice Manchester City: Czterech kandydatów do zastąpienia Agüero Manchester City: Czterech kandydatów do zastąpienia Agüero

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy