Dwie oferty za Konoplankę

Dwie oferty za Konoplankę
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: AS, Sport

Jewhen Konoplanka otrzymał dwie oferty z Rosji.

Pomocnik Sevilli nie jest do końca zadowolony ze swojego pobytu w Hiszpanii i możliwe, że jeszcze tego lata zmieni pracodawcę. Ukrainiec nie był uwzględniony w składzie na ostatni mecz "Los Nervionenses" z Espanyolem i całe spotkanie przesiedział na ławce rezerwowych. W ostatniej wypowiedzi zawodnik potwierdza rozterki w sprawie swojej przyszłości.

- Mam oferty, a okno transferowe wciąż jest otwarte. Jestem pewny swojej sytuacji. Nie zamierzam się poddawać, ale chcę po prostu zobaczyć co się wydarzy w ciągu najbliższych kilku dni - powiedział w rozmowie z "AS".

Ukraiński "Sport" informuje, że Konoplanka otrzymał dwie oferty z Rosji, ze strony Zenitu oraz Spartaka Moskwa. Transfer do któregoś z tych klubów jest prawdopodobny, zwłaszcza, że nie miałyby one problemów ze sprostaniem wymaganiom finansowym piłkarza. Pomocnik zarabia obecnie około czterech milionów euro na sezon.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Ekstraklasa: Legia zwycięska w polskim klasyku. Koszmarny błąd van der Harta [WIDEO] Ekstraklasa: Legia zwycięska w polskim klasyku. Koszmarny błąd van der Harta [WIDEO] Inter się zabezpiecza. Antywłoska klauzula przy sprzedaży Icardiego Inter się zabezpiecza. Antywłoska klauzula przy sprzedaży Icardiego Liga Mistrzów: Od ćwierćfinału do finału w dziesięć dni?! Liga Mistrzów: Od ćwierćfinału do finału w dziesięć dni?! N'Golo Kante pozwany na blisko cztery miliony euro N'Golo Kante pozwany na blisko cztery miliony euro Serie A: Nietypowy termin letniego okna transferowego Serie A: Nietypowy termin letniego okna transferowego Dramat Rafała Wolskiego. Po raz TRZECI zerwał więzadła krzyżowe Dramat Rafała Wolskiego. Po raz TRZECI zerwał więzadła krzyżowe PSG: Wszystko jasne! Definitywny transfer Icardiego PSG: Wszystko jasne! Definitywny transfer Icardiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy