Dwóch chętnych na Lucasa Silvę

Dwóch chętnych na Lucasa Silvę
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: A Bola

Deportivo La Coruña i Sevilla FC chcą pozyskać Lucasa Silvę.

22-letni piłkarz jest jednym z czterech zawodników "Królewskich", którzy pochodzą z kraju spoza Unii Europejskiej. Wobec pozyskania Danilo i powrotu z wypożyczenia Casemiro, Real będzie musiał pozbyć się ze składu jednego z graczy wchodzącego w skład tej grupy. W przyszłym sezonie do innego klubu trafi najprawdopodobniej Silva, który od stycznia tego roku rozegrał zaledwie 427 minut w barwach "Los Blancos".

Wypożyczeniem byłego zawodnika Cruzeiro interesują się dwa kluby z La Liga: Deportivo La Coruña oraz Sevilla. Wcześniej chęć pozyskania Brazylijczyka wyraziło FC Porto, które utrzymuje bardzo dobre kontakty z władzami madryckiego zespołu. 

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych MEDIA: Chelsea dogadana z Uğurcanem Çakırem MEDIA: Chelsea dogadana z Uğurcanem Çakırem Korona Kielce: Nie tylko Forsell. Cebula rozchwytywany przez kluby Ekstraklasy Korona Kielce: Nie tylko Forsell. Cebula rozchwytywany przez kluby Ekstraklasy Barcelona: Coutinho podejmie decyzję po zmaganiach w Lidze Mistrzów Barcelona: Coutinho podejmie decyzję po zmaganiach w Lidze Mistrzów Conte opuści Inter?! Możemy być świadkami powtórki z 2014 roku Conte opuści Inter?! Możemy być świadkami powtórki z 2014 roku Borussia Dortmund jest gotowa na życie po Sancho Borussia Dortmund jest gotowa na życie po Sancho Zieliński jednoznacznie o swojej przyszłości Zieliński jednoznacznie o swojej przyszłości Liverpool nie kupi Thiago Alcântary Liverpool nie kupi Thiago Alcântary

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy