Dwóch kontuzjowanych w Wiśle

Dwóch kontuzjowanych w Wiśle
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Wisła Kraków

Michał Nalepa i Michał Chrapek doznali kontuzji w czasie ostatniego ligowego spotkania Wisły Kraków z Widzewem Łódź.

Obaj zawodnicy mają problemy ze stawem skokowym. Pierwszy z nich z tego powodu opuści najbliższe trzy spotkania swojego zespołu, a drugi ma być gotowy do gry na najbliższy mecz "Białej Gwiazdy" w T-Mobile Ekstraklasie.

- Przerwa w treningach Michała Nalepy potrwa około 3-4 tygodnie. W przypadku Chrapka sprawa nie wygląda aż tak poważnie, dlatego zrobimy wszystko, aby zagrał już w sobotnim meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała - powiedział Mariusz Urban, lekarz klubu.

21-letni obrońca w trwającym sezonie zanotował 16 występów dla Wisły Kraków we wszystkich rozgrywkach. Z kolei o rok starszy pomocnik aż 29 i w dodatku zdołał cztery razy wpisać się na listę strzelców.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda! OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy