Dwóch napastników na celowniku Legii. Jeden z pierwszej ligi!

Dwóch napastników na celowniku Legii. Jeden z pierwszej ligi!
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: Transfering

Legia bacznie penetruje rynek w celu wzmocnienia ataku.

Pierwsze nazwisko, o którym mowa w ostatnich doniesieniach, to Wołodymyr Koval, 23-letni Ukrainiec grający w pierwszoligowym Stomilu Olsztyn. Wychowanek Dynama Kijów w tym sezonie stanowi o sile swojego zespołu i jest autorem dwunastu bramek, czym przyciągnął uwagę klubów z ekstraklasy. 

Do stolicy Polski może trafić też Łukasz Zwoliński, odkrycie mijającego sezonu Ekstraklasy, w której strzelił aż 12 goli. Kontrakt 22-latka z Pogonią Szczecin wygasa w przyszłym roku, dlatego będzie można go pozyskać za stosunkowo niewielką kwotę.

Działacze Legii niezwykle aktywnie pracują na rynku transferowym. "Wojskowi" są bliscy finalizacji rozmów w sprawie innego napastnika, Nemanji Nikolicia, który do Warszawy trafi za darmo ze względu na swój wygasający kontrakt z Videoton FC. Serb z węgierskim paszportem prawdopodobnie zostanie królem strzelców OTP Bank Liga.

W linii ataku mistrza Polski zapowiada się więc duża rywalizacja. Klub opuści Orlando Sa, a rola Marka Saganowskiego w zespole ma być znacznie mniejsza niż obecnie ma to miejsce. Z wypożyczeń powrócą jednak Arkadiusz Piech oraz zbierający świetne recenzje w Zagłębiu Sosnowiec Jakub Arak. Bogusław Leśnodorski zapowiedział, że 20-latek będzie przygotowywał się do nowego sezonu z pierwszym zespołem Legii.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Premier League: 10 najszybszych goli w historii rozgrywek [WIDEO] Premier League: 10 najszybszych goli w historii rozgrywek [WIDEO] Mama Pepa Guardioli zmarła po zarażeniu koronawirusem Mama Pepa Guardioli zmarła po zarażeniu koronawirusem Piekarski zdradził możliwy kierunek transferu Rybusa: Turcja, Stambuł Piekarski zdradził możliwy kierunek transferu Rybusa: Turcja, Stambuł Bordeaux stanie nad przepaścią? Główny sponsor zawiesił umowę z klubem! Bordeaux stanie nad przepaścią? Główny sponsor zawiesił umowę z klubem! Janczyk szczerze o obecnej sytuacji i... niedoszłym transferze do Kataru Janczyk szczerze o obecnej sytuacji i... niedoszłym transferze do Kataru Llullaku szczerze o sytuacji na Białorusi. „Wiemy o piłkarzu zakażonym koronawirusem” Llullaku szczerze o sytuacji na Białorusi. „Wiemy o piłkarzu zakażonym koronawirusem” Smołow uciekł z Hiszpanii na... osiemnaste urodziny dziewczyny Smołow uciekł z Hiszpanii na... osiemnaste urodziny dziewczyny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy