Dyrektor Eintrachtu: Możemy grać codziennie!

Dyrektor Eintrachtu: Możemy grać codziennie!
Piotr Przyborowski
Piotr Przyborowski
Źródło: Bild

Dyrektor sportowy Eintrachtu Frankfrut Fredi Bobić jest zdeterminowany, by dokończyć obecny sezon Bundesligi.

Choć „Die Adler” w ligowej tabeli po 24 rozegranych meczach plasują się dopiero na 12. miejscu, wciąż pozostają w grze o europejskie puchary. Eintracht jest również w półfinale Pucharu Niemiec, w którym pod koniec kwietnia miał zmierzyć się z Bayernem Monachium. Choć ten mecz jeszcze oficjalnie nie został odwołany, powinno to nastąpić w przeciągu najbliższych dni. 

Bobic nie zamierza się jednak poddawać i w rozmowie z „Bildem” zdradza: - Sądzę, że szczyt zachorowań nastąpi za około trzy lub cztery tygodnie. Zawieszenie ligi na czas nieokreślony jest chyba najmądrzejszym rozwiązaniem. Mam nadzieję, że mimo wszystko uda nam się dokończyć ten sezon i nie ma znaczenia, czy nastąpi to w maju czy czerwcu. Jeśli będzie taka potrzeba, możemy nawet grać codziennie! 

Eintracht, podobnie jak wiele innych niemieckich klubów, ma w swojej kadrze zawodników, którzy zachorowali na koronawirusa. 48-letni dyrektor sportowy musi więc pracować ze swojego mieszkania we Frankfurcie: - W tej chwili nie myślę jednak o transferach czy kontraktach. Nie mam nawet czasu na zastanawianie się nad nowymi piłkarzami. Skupiam się na naszych obecnych zawodnikach i ich zdrowiu - przyznał.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Borussia Dortmund jest gotowa na życie po Sancho Borussia Dortmund jest gotowa na życie po Sancho Zieliński jednoznacznie o swojej przyszłości Zieliński jednoznacznie o swojej przyszłości Liverpool nie kupi Thiago Alcântary Liverpool nie kupi Thiago Alcântary Liga Mistrzów: Mecz Barcelony z Napoli w Telewizji Polskiej Liga Mistrzów: Mecz Barcelony z Napoli w Telewizji Polskiej Maciej Mas zostaje na stałe w Cagliari Maciej Mas zostaje na stałe w Cagliari Legia Warszawa: Dmytro Riznyk łączony z liderem Ekstraklasy Legia Warszawa: Dmytro Riznyk łączony z liderem Ekstraklasy Liga Europy: Ćwierćfinały i półfinały rozlosowane Liga Europy: Ćwierćfinały i półfinały rozlosowane

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy