Dyrektor sportowy Valencii na temat transferu Rodrigo

Dyrektor sportowy Valencii na temat transferu Rodrigo fot. Transfery.info
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: superdeporte.es

Dyrektor sportowy Valencii, Mateu Alemany, wypowiedział się na temat sytuacji Rodrigo.

27-latek zanotował kapitalny poprzedni sezon. Między innymi dzięki niemu Valencia zajęła na koniec rozgrywek czwarte miejsce, które zagwarantowało jej grę w Lidze Mistrzów.

Jego dobra postawa nie umknęła uwadze wyżej notowanych klubów. O względy napastnika zabiegała europejska czołówka na czele z Realem Madryt. Ten jednak pozostał ostatecznie na Estadio Mestalla.

Głos w sprawie postanowił zabrać dyrektor sportowy Valencii, Mateu Alemany.

- Byliśmy przygotowani na transfer Rodrigo. Na szczęście on został z nami, ponieważ postawiliśmy wysoko poprzeczkę, jednak niektóre nasze operacje zostały przeprowadzone z myślą o jego odejściu.

- Nie było żadnych negocjacji z Realem. Rozmawiałem z kilkoma klubami, ale w każdym przypadku zabrakło konkretów. On natomiast odnowił kilka miesięcy temu umowę i teraz zawiera ona klauzulę. Jesteśmy spokojni -skwitował 55-latek.

Napastnik rozegrał w tym sezonie trzy spotkania. W tym czasie zdobył jednego gola. Jego kontrakt obowiązuje do 30 czerwca 2022 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Eden Hazard z szokującą decyzją w sprawie przyszłości?! Eden Hazard z szokującą decyzją w sprawie przyszłości?! Kamil Glik odchodzi z Benevento Calcio. Zaskoczy transferem?! Kamil Glik odchodzi z Benevento Calcio. Zaskoczy transferem?! Transfery - Relacja na żywo [06/06/2023] Transfery - Relacja na żywo [06/06/2023] Lionel Messi przełoży transfer na 2024 rok?! Lionel Messi przełoży transfer na 2024 rok?! Zaskakujący komunikat Lechii Gdańsk [OFICJALNIE] Zaskakujący komunikat Lechii Gdańsk [OFICJALNIE] Lionel Messi z ekspresową decyzją w sprawie przyszłości?! Lionel Messi z ekspresową decyzją w sprawie przyszłości?! Bayern Monachium: Thomas Tuchel wytypował wymarzony transfer z FC Barcelony Bayern Monachium: Thomas Tuchel wytypował wymarzony transfer z FC Barcelony

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy