EA Sports FC 24: 24 najlepszych piłkarzy z LaLigi. Robert Lewandowski na czele

EA Sports FC 24: 24 najlepszych piłkarzy z LaLigi. Robert Lewandowski na czele fot. Jose Breton- Pics Action / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: EA Sports

EA Sports opublikowało listę 24 najlepszych piłkarzy występujących w klubach z LaLigi.

Producent popularnej gry przyśpiesza publikowanie listy najlepszych graczy w poszczególnych rozgrywkach z uwagi na premierę zaplanowaną na 29 września.

Wówczas staniemy się świadkami pojawienia gry pod zupełnie nową nazwą - EA Sports FC 24. Rezygnacja ze słowa „FIFA” została podyktowana nieporozumieniami powstałymi pomiędzy firmą Electronic Arts a futbolową centralą, która oczekiwała otrzymania większych sum z tytułu kontynuowania wieloletniej współpracy.

W efekcie została ona zakończona i światowy producent gier podążył własną ścieżką, na której kontynuuje prezentowanie różnego rodzaju ciekawostek.

Jedna z nich dotyczy najlepszych graczy w LaLidze, gdzie na pierwszym miejscu został usytuowany Robert Lewandowski, który okazał się nieznacznie lepszy od dwóch bramkarzy - Thibauta Courtouis i Marca-André ter Stegena.

***

EA Sports FC 24 - najlepsi piłkarze z LaLigi

1. Robert Lewandowski (FC Barcelona) – 90;
2. Thibaut Courtouis (Real Madryt) – 90;
3. Marc-André ter Stegen (FC Barcelona) – 89;
4. Vinícius Júnior (Real Madryt) – 89;
5. Antoine Griezmann (Atlético Madryt) – 88;
6. Jan Oblak (Atlético Madryt) – 88;
7. Fede Valverde (Real Madryt) – 88;
8. Luka Modrić (Real Madryt) – 87;

9. Frenkie de Jong (FC Barcelona) – 87;
10. Toni Kroos (Real Madryt) – 86;
11. İlkay Gündoğan (FC Barcelona) – 86;
12. Dani Parejo (Villarreal) – 86;
13. Éder Militão (Real Madryt) – 86;
14. Pedri (FC Barcelona) – 86;
15. Jude Bellingham (Real Madryt) – 86;
16. Roland Araújo (FC Barcelona) – 86;

17. Iago Aspas (Celta Vigo) – 85;
18. David Alaba (Real Madryt) – 85;
19. Antonio Rüdiger (Real Madryt) – 85;
20. Marcos Acuña (Sevilla) – 85;
21. Jules Koundé (FC Barcelona) – 85;
22. Rodrygo (Real Madryt) – 85;
23. Koke (Atlético Madryt) – 84;
24. Mikel Merino (Real Sociedad) – 84.

Zachęcamy także do zapoznania się z:

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] To on ma najwięcej czystych kont spośród polskich bramkarzy To on ma najwięcej czystych kont spośród polskich bramkarzy „Na tle innych obrońców w Ekstraklasie wygląda jak piłkarz z innej bajki”. Mateusz Święcicki pochwalił piłkarza „Na tle innych obrońców w Ekstraklasie wygląda jak piłkarz z innej bajki”. Mateusz Święcicki pochwalił piłkarza Dramat w meczu Ligue 2. Piłkarz Bordeaux w stanie ciężkim Dramat w meczu Ligue 2. Piłkarz Bordeaux w stanie ciężkim Ekstraklasa: Składy na Widzew Łódź - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Widzew Łódź - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] To dwóch kandydatów na nowego menedżera Liverpoolu oprócz Xabiego Alonso To dwóch kandydatów na nowego menedżera Liverpoolu oprócz Xabiego Alonso Groźna sytuacja w meczu II ligi. Piłkarz padł na murawę Groźna sytuacja w meczu II ligi. Piłkarz padł na murawę Tomasz Hajto o gwieździe Legii Warszawa. „Na dzisiaj ciągnie ją w dół” Tomasz Hajto o gwieździe Legii Warszawa. „Na dzisiaj ciągnie ją w dół”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy