EA Sports z symulacją Mistrzostw Świata w Katarze. Poprzednie predykcje były prorocze

EA Sports z symulacją Mistrzostw Świata w Katarze. Poprzednie predykcje były prorocze fot. EA Sports
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: EA Sports

EA Sports, a więc producent popularnej serii gier FIFA, przeprowadził w najnowszej odsłonie symulację zbliżających się Mistrzostw Świata. Według niej turniej wygra Argentyna. Jak poradziła sobie Polska?

Już 9 listopada do FIFY 23 zawita bezpłatna aktualizacja, która pozwoli graczom rozegranie swoich własnych cyfrowych Mistrzostw Świata w Katarze. Amerykański producent piłkarskiego symulatora promuje nadchodzący dodatek w ciekawy sposób.

Wraz z nową zawartością gra zostanie wzbogacona o 40 kultowych piosenek, pojawiających się w różnych odsłonach.

Podążając za pewną tradycją EA Sports przeprowadziło symulację zbliżającego się turnieju. Co ciekawe, podczas trzech poprzednich takich zabaw przewidziano bezbłędnie wszystkich trzech triumfatorów tych imprez, czyli Hiszpanię, Niemcy i Francję.

Wedle najnowszych predykcji w finałowym starciu mundialu na Lusail Stadium naprzeciwko siebie staną dwaj najwięksi rywale wprost z Ameryki Południowej - Argentyna i Brazylia. W hitowej konfrontacji górą będzie ekipa Lionela Messiego, wygrywając ostatecznie 1:0.

Mecz o trzecie miejsce wygra Francja, która pokona Portugalię 4:2.

Co ciekawe, ze zdobywcami brązowych medali w 1/8 finału ulegnie reprezentacja Polski. Wedle symulacji przeprowadzonej w FIFIE 23 podopieczni Czesława Michniewicza przegrają po zaciętym boju 1:2.

Jedną z gwiazd imprezy będzie Piotr Zieliński. Pomocnik Napoli oprócz strzelenia aż trzech bramek zanotuje jeszcze tyle samo asyst.

Królem strzelców katarskiego mundialu, zdaniem EA Sports, zostanie Lionel Messi. Siedmiokrotny zdobywca Złotej Piłki zwieńczy turniej ośmioma trafieniami.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tottenham na letnich zakupach w Atlético Madryt? Dwóch zawodników na radarze Tottenham na letnich zakupach w Atlético Madryt? Dwóch zawodników na radarze Dwie zaskakujące oferty za Nicolò Zaniolo. „Poniedziałek może być decydujący” Dwie zaskakujące oferty za Nicolò Zaniolo. „Poniedziałek może być decydujący” Transfery - Relacja na żywo [05/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [05/02/2023] Jakub Kałuziński z szansą na pozostanie w Ekstraklasie. Lechia Gdańsk otrzymała ofertę Jakub Kałuziński z szansą na pozostanie w Ekstraklasie. Lechia Gdańsk otrzymała ofertę Bayern Monachium z ciekawym transferem wewnątrz Bundesligi? Może sięgnąć po rozchwytywanego pomocnika Bayern Monachium z ciekawym transferem wewnątrz Bundesligi? Może sięgnąć po rozchwytywanego pomocnika FC Barcelona: Siedmiu chętnych na Ansu Fatiego. Jednemu zależy najbardziej FC Barcelona: Siedmiu chętnych na Ansu Fatiego. Jednemu zależy najbardziej Jürgen Klopp po 0:3 Liverpoolu z Wolverhampton Wanderers: Nie potrafię tego wytłumaczyć Jürgen Klopp po 0:3 Liverpoolu z Wolverhampton Wanderers: Nie potrafię tego wytłumaczyć

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy