Edinson Cavani coraz bliżej nowego klubu. Europa

Edinson Cavani coraz bliżej nowego klubu. Europa fot. Stefan Ugljevarevic / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Matteo Moretto [Relevo]

Coraz bardziej prawdopodobnie staje się dołączenie Edinsona Cavaniego do Villarrealu - informuje Matteo Moretto.

Na początku sierpnia wydawało się, że nowym klubem Edinsona Cavaniego będzie Boca Juniors. Niektóre źródła sugerowały, że urugwajski napastnik jest bardzo blisko dojścia do porozumienia z argentyńskim klubem. Ostatecznie nie stało się to faktem. Napastnik nie przyjął oferty ze względów rodzinnych. Jemu i jego najbliższym zależy na przenosinach do Hiszpanii.

Zainteresowanie Cavanim na Półwyspie Iberyjskim jest duże. Klubem, któremu prawdopodobnie najbardziej zależy na jego zakontraktowaniu jest Villarreal. Matteo Moretto podaje, że taki transfer staje się coraz bardziej prawdopodobny. 35-latek uzgodnił już prawie wszystko z „Żółtą łodzią podwodną”. W grę wchodzi pensja bliska 10 milionów euro brutto za sezon.

Przy odejściach Boulaye Dii i Paco Alcácera transakcja będzie mogła zostać sfinalizowana. Trener Unai Emery na to naciska.

Drugim zainteresowanym Cavanim jest Valencia. Prowadzący ją Gennaro Gattuso rozmawiał już nawet z Urugwajczykiem, by opowiedzieć mu o swoim projekcie. Valencia nie może pozwolić sobie jednak na zakontraktowanie doświadczonego napastnika, jeśli najpierw nie odejdzie z niej Maxi Gómez lub Marcos André.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Dlatego Sebastian Staszewski przez 10 lat nie rozmawiał z Robertem Lewandowskim Dlatego Sebastian Staszewski przez 10 lat nie rozmawiał z Robertem Lewandowskim Adam Nawałka skłonny objąć nowy zespół, ale... na pół roku?! Adam Nawałka skłonny objąć nowy zespół, ale... na pół roku?! Ze Śląska Wrocław na Wyspy Brytyjskie. Transfer definitywny Ze Śląska Wrocław na Wyspy Brytyjskie. Transfer definitywny To on ma zostać nowym team managerem reprezentacji Polski. Piłkarze go dobrze znają To on ma zostać nowym team managerem reprezentacji Polski. Piłkarze go dobrze znają

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy