Efektowny przechwyt (faul?) i asysta Klicha [WIDEO]

Efektowny przechwyt (faul?) i asysta Klicha [WIDEO]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Transfery.info

Mateusz Klich zanotował asystę na początku sobotniego meczu Championship pomiędzy Blackburn Rovers a Leeds United.

Leeds objęło prowadzenie już w siódmej minucie. Klich popisał się wtedy przechwytem w okolicach bramki rywala i posłał prostopadłą piłkę do Patricka Bamforda, który chwilę później trafił do siatki. Przyglądając się dokładniej akcji, można się zastanawiać, czy polski pomocnik nie faulował przeciwnika. Sędzia uznał jednak bramkę.

Tuż przed końcem pierwszej połowy kolejnego gola dla Leeds strzelił Kalvin Phillips i „Pawie” prowadzą 2:0.

Dla Klicha to piąta asysta w tym sezonie Championship. Do tego 30-latek zdobył cztery bramki. Na koncie ma 41 występów.

Na sześć kolejek przed końcem sezonu Leeds przewodzi tabeli drugiego angielskiego szczebla. Drugie West Bromwich Albion traci do niego jeden punkt.


AKTUALIZACJA: Do asysty Klich właśnie dorzucił trafienie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tyle trzeba zapłacić za Piotra Zielińskiego. Jeden z najdroższych Polaków w historii Tyle trzeba zapłacić za Piotra Zielińskiego. Jeden z najdroższych Polaków w historii Oshwin Andries nie żyje. Utalentowany piłkarz z Republiki Południowej Afryki bestialsko zamordowany Oshwin Andries nie żyje. Utalentowany piłkarz z Republiki Południowej Afryki bestialsko zamordowany Nicolò Zaniolo odchodzi z Romy. Znamy szczegóły rekordowego transferu Nicolò Zaniolo odchodzi z Romy. Znamy szczegóły rekordowego transferu POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Górnik Zabrze finalizuje pierwszy zimowy transfer Górnik Zabrze finalizuje pierwszy zimowy transfer „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy