Egipt nie chce PNA 2017
2015-02-23 15:07:37; Aktualizacja: 10 lat temu
Egipt zrezygnował z ubiegania się o rolę gospodarza nadchodzącego Pucharu Narodów Afryki.
- Postanowiliśmy wycofać swoją kandydaturę i teraz będziemy wspierać Algierczyków - powiedział minister sportu Khaled Abdel-Aziz.
Egipcjanie byli murowanymi faworytami do zorganizowania u siebie mistrzostw "Czarnego Lądu" w 2017 roku. Niestety, z powodu ostatnich zamieszek w Kairze w wyniku, których zginęło 19 fanów Zamaleka, musieli zrezygnować z ubiegania się o organizację turnieju w swoim kraju. Ta decyzja wydaje się być jedyną słuszną w tej sytuacji.
Wśród kandydatów ubiegających się o funkcję gospodarza imprezy pozostały zatem Algieria, Gabon i Ghana. O tym, które z tych państw będzie gościć kolejny Puchar Narodów Afryki dowiemy się już 8 kwietnia.Popularne









![Juventus zmienia trenera! [OFICJALNIE]](img/photos/112075/170x113/igor-tudor.jpg)




![Jarosław Królewski wytknął sędziom błąd z wygranego meczu Wisły Kraków [FOTO]. Wyszedł też z propozycją](img/photos/98832/170x113/jaroslaw-krolewski.jpg)


![Ogromny pech Kevina De Bruyne. Kilka miesięcy przerwy [OFICJALNIE]](img/photos/111243/90x60/kevin-de-bruyne.jpg)


![Matty Cash podjął decyzję w sprawie przyszłości [OFICJALNIE]](img/photos/112076/90x60/matty-cash.jpg)


![Juventus zmienia trenera! [OFICJALNIE]](img/photos/112075/90x60/igor-tudor.jpg)







