Eiður Guðjohnsen ponownie przyłapany na wybrykach alkoholowych. Islandzki Związek Piłki Nożnej zareagował [OFICJALNIE]

Eiður Guðjohnsen ponownie przyłapany na wybrykach alkoholowych. Islandzki Związek Piłki Nożnej zareagował [OFICJALNIE] fot. Stefan Constantin 22 / Shutterstock.com
Michał Niklas
Michał Niklas
Źródło: KSI

KSI (Islandzki Związek Piłki Nożnej) udzielił Eidurowi Gudjohnsenowi oficjalnej pisemnej nagany i wysłał go na czasowy urlop, ale były napastnik Chelsea zachował swoją posadę.

Eiður Guðjohnsen jest asystentem reprezentacji Islandii od grudnia 2020 roku. Teraz, po pół roku, istniało ryzyko, że przestanie pełnić tę funkcję. Wszystko przez jego zachowanie, jakiego dopuścił się w zeszłym tygodniu.

Legendarny napastnik reprezentacji Islandii, będąc pod wpływem alkoholu, zataczał się w drodze do domu. Co więcej, oddawał mocz w samym centrum Reykjaviku. Tajemnicą poliszynela jest fakt, iż to nie pierwszy taki jego wybryk. Jednak tym razem został nagrany, a filmik trafił do sieci.

Dziś do tego incydentu odniósł się KSI.

"W związku z dyskusją na temat Eiðura Guðjohnsena, chcemy ogłosić, że jego sprawy zmierzają we właściwym kierunku. Eiður otrzymał pisemną naganę w związku ze swoim zachowaniem i jest obecnie na czasowym urlopie, ale wróci do pracy z reprezentacją wraz z jesiennymi projektami. KSI deklaruje poparcie dla Eiðura i jego decyzji o szukaniu pomocy i życzy mu wszystkiego najlepszego" - można przeczytać w oświadczeniu opublikowanym przez Islandzki Związek Piłki Nożnej.

Sam zainteresowany zdążył już publicznie przeprosić za to, co zrobił.

- Biorę za swoje zachowanie pełną odpowiedzialność. Zawsze starałem się jak najlepiej wywiązywać z tego, że jestem wzorem do naśladowania. Jednak nie oznacza to, że jestem doskonały. Jestem człowiekiem. Czasami podejmujemy złe decyzje i popełniamy błędy, zwłaszcza jeśli chodzi o alkohol. Przez całe życie musimy się zajmować różnymi problemami, a ja z pewnością zajmę się moimi - stwierdził Guðjohnsen.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Aston Villa rusza po pomocnika Juventusu. Transfer w granicach 20 milionów euro Aston Villa rusza po pomocnika Juventusu. Transfer w granicach 20 milionów euro Reprezentacja Polski: Nagły zwrot?! Rosną szanse na angaż Andrija Szewczenki Reprezentacja Polski: Nagły zwrot?! Rosną szanse na angaż Andrija Szewczenki OFICJALNIE: Rui Gomes odszedł z Legii Warszawa OFICJALNIE: Rui Gomes odszedł z Legii Warszawa Puchar Narodów Afryki: Komory na mecz z Kamerunem bez bramkarza i trenera Puchar Narodów Afryki: Komory na mecz z Kamerunem bez bramkarza i trenera Puchar Narodów Afryki pod znakiem przygasłych gwiazd. Faworyci nie zachwycają Puchar Narodów Afryki pod znakiem przygasłych gwiazd. Faworyci nie zachwycają OFICJALNIE: Sardar Azmoun wybrał nowy klub. Wiadomo, gdzie zagra w następnym sezonie OFICJALNIE: Sardar Azmoun wybrał nowy klub. Wiadomo, gdzie zagra w następnym sezonie Royale Union Saint-Gilloise, lider tabeli belgijskiej ekstraklasy, przeprowadził największy transfer w swojej historii [OFICJALNIE] Royale Union Saint-Gilloise, lider tabeli belgijskiej ekstraklasy, przeprowadził największy transfer w swojej historii [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy