Eintracht Frankfurt zaskakuje. Sięga po gracza z... zerwanym więzadłem krzyżowym

Eintracht Frankfurt zaskakuje. Sięga po gracza z... zerwanym więzadłem krzyżowym fot. Christian Bertrand / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sky

Eintracht Frankfurt ustalił ustne warunki umowy z Rafiu Durosinmim z Viktorii Pilzno - poinformował Florian Plettenberg ze Sky.

Przedstawiciele „Die Adler” wzbraniali się długo przed daniem „zielonego światła” Randalowi Kolo Muaniemu na zaliczenie przeprowadzki do Paris Saint-Germain.

W efekcie nie zdążyli pozyskać żadnego wartościowego napastnika na jego miejsce. Miało to ulec zmianie w połowie trwających rozgrywek i wiele wskazuje, że tak się właśnie stanie... choć nie do końca.

Florian Plettenberg ze Sky przekonuje, że Eintracht Frankfurt znajduje się na dobrej drodze do pozyskania Rafiu Durosinmiego z Viktorii Pilzno po tym, jak ustalił z nim warunki indywidualnej współpracy.

Teraz ekipie z Bundesligi pozostaje dogadać się z czeskim klubem w sprawie wysokości kwoty odstępnego. Ta ma stanowić rekordowy zarobek dla naszego południowego sąsiada w postaci 7-8 milionów euro plus dodatki.

Do tej pory „Czerwono-Niebiescy” zainkasowali najwięcej na odejściu Michaela Krmenčíka do Club Brugge - łącznie sześć milionów euro.

W przypadku 20-letniego nigeryjskiego napastnika wypada jednak zwrócić uwagę na fakt, że... pod koniec października zerwał więzadło krzyżowe w kolanie.

Mimo to Eintracht Frankfurt nie zamierza czekać na rezultaty jego powrotu do rywalizacji i będzie osobiście nadzorował proces rehabilitacji, o ile znajdzie nić porozumienia z Viktorią.

Durosinmi został latem wykupiony z MFK Karviná za 850 tysięcy euro po półrocznym pobycie w ekipie z Pilzna na zasadzie wypożyczenia.

Przed odniesieniem kontuzji zdążył zdobyć dziewięć bramek i zanotować trzy asysty w 19 występach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona zapowiedziała pierwszy zimowy transfer FC Barcelona zapowiedziała pierwszy zimowy transfer Marek Papszun pomylił się, co do zawodnika Rakowa Częstochowa. „Extra mecz” Marek Papszun pomylił się, co do zawodnika Rakowa Częstochowa. „Extra mecz” Aston Villa z komunikatem w sprawie kibiców Legii Warszawa [OFICJALNIE] Aston Villa z komunikatem w sprawie kibiców Legii Warszawa [OFICJALNIE] Legia Warszawa walczyła dzielnie, ale wraca na taczy. Cudowny gol Ernesta Muçiego na osłodę [WIDEO] Legia Warszawa walczyła dzielnie, ale wraca na taczy. Cudowny gol Ernesta Muçiego na osłodę [WIDEO] Legia Warszawa zbije na nim fortunę. Cudowne trafienie Ernesta Muçiego i remis [WIDEO] Legia Warszawa zbije na nim fortunę. Cudowne trafienie Ernesta Muçiego i remis [WIDEO] „Brzydkie i brutalne sceny” przed meczem Legii Warszawa z Aston Villą [WIDEO] „Brzydkie i brutalne sceny” przed meczem Legii Warszawa z Aston Villą [WIDEO] Super zmiennik John Yeboah i Raków Częstochowa z historycznym zwycięstwem w Lidze Europy [WIDEO] Super zmiennik John Yeboah i Raków Częstochowa z historycznym zwycięstwem w Lidze Europy [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy