Ekstraklasa: Gorąco w Poznaniu. Mecz Lech - Lechia został przerwany [WIDEO]

Ekstraklasa: Gorąco w Poznaniu. Mecz Lech - Lechia został przerwany [WIDEO] fot. Maciej Barszczak
Źródło: Maciej Barszczak I Grzegorz Józefczak I Maciej Sypuła I Twitter

Spotkanie pomiędzy Lechem Poznań a Lechią Gdańsk zostało przerwane na kilka minut z uwagi na zachowanie kibiców.

Jak wynika z doniesień osób przebywających na stadionie, wszystko zapoczątkowali sympatycy Lechii, którzy około 65. minuty zaczęli rzucać racami w kierunku sektora kibiców „Kolejorza”.

„Idioci Lechii właśnie ostrzelali racami sektor kibiców Lecha za bramką, siedzą tam między innymi rodziny z dziećmi” - napisał na Twitterze Maciej Sypuła.

W pewnym momencie mecz został przerwany i piłkarze zostali odesłani do szatni. Po kilku minutach spotkanie jednak wznowiono. Starcie pomiędzy ekipami z Poznania i Gdańska zakończyło się zwycięstwem „Kolejorza” 2:0. Bramki zdobyli 20-letni Jakub Moder oraz 18-letni Filip Marchwiński.

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Xabi Alonso zaskoczy wszystkich?! Sensacyjna decyzja wisi w powietrzu Xabi Alonso zaskoczy wszystkich?! Sensacyjna decyzja wisi w powietrzu „Kot bijący się echem w zupełnej d*pie”. Artur Boruc odpowiada TVP Sport „Kot bijący się echem w zupełnej d*pie”. Artur Boruc odpowiada TVP Sport Nowy faworyt do zastąpienia Jürgena Kloppa w Liverpoolu?! Nowy faworyt do zastąpienia Jürgena Kloppa w Liverpoolu?! Xabi Alonso coraz bliżej nowego klubu?! Wyraźny lider Xabi Alonso coraz bliżej nowego klubu?! Wyraźny lider Wtedy Arkadiusz Milik wróci do reprezentacji Polski. Michał Probierz deklaruje Wtedy Arkadiusz Milik wróci do reprezentacji Polski. Michał Probierz deklaruje „Albo będziemy sku*wielami, albo dostaniemy wpie*dol”. Wojciech Szczęsny nie owijał w bawełnę „Albo będziemy sku*wielami, albo dostaniemy wpie*dol”. Wojciech Szczęsny nie owijał w bawełnę Szykuje się ciekawy powrót do Lecha Poznań?! „Jest ostatnio w gazie” Szykuje się ciekawy powrót do Lecha Poznań?! „Jest ostatnio w gazie”