Ekstraklasa: Gorąco w Poznaniu. Mecz Lech - Lechia został przerwany [WIDEO]

2020-02-23 18:38:58; Aktualizacja: 4 lata temu
Ekstraklasa: Gorąco w Poznaniu. Mecz Lech - Lechia został przerwany [WIDEO] Fot. Maciej Barszczak
Mateusz Michałek Źródło: Maciej Barszczak I Grzegorz Józefczak I Maciej Sypuła I Twitter

Spotkanie pomiędzy Lechem Poznań a Lechią Gdańsk zostało przerwane na kilka minut z uwagi na zachowanie kibiców.

Jak wynika z doniesień osób przebywających na stadionie, wszystko zapoczątkowali sympatycy Lechii, którzy około 65. minuty zaczęli rzucać racami w kierunku sektora kibiców „Kolejorza”.

„Idioci Lechii właśnie ostrzelali racami sektor kibiców Lecha za bramką, siedzą tam między innymi rodziny z dziećmi” - napisał na Twitterze Maciej Sypuła.

W pewnym momencie mecz został przerwany i piłkarze zostali odesłani do szatni. Po kilku minutach spotkanie jednak wznowiono. Starcie pomiędzy ekipami z Poznania i Gdańska zakończyło się zwycięstwem „Kolejorza” 2:0. Bramki zdobyli 20-letni Jakub Moder oraz 18-letni Filip Marchwiński.