Ekstraklasa: Komisja Ligi podjęła decyzje dotyczące kartek Augustyna i Luquinhasa [OFICJALNIE]

Ekstraklasa: Komisja Ligi podjęła decyzje dotyczące kartek Augustyna i Luquinhasa [OFICJALNIE] fot. Ekstraklasa TV
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Komisja Ligi

Komisja Ligi uznała protest Jagiellonii Białystok dotyczący żółtej kartki otrzymanej przez Błażeja Augustyna w meczu Ekstraklasy z Piastem Gliwice. Jednocześnie poinformowała ona o odrzuceniu protestu w sprawie kartki Luquinhasa z Legii Warszawa.

„Po zapoznaniu się z opinią Kolegium Sędziów PZPN, które nie dopatrzyło się rażącego błędu w decyzji arbitra, Komisja Ligi oddaliła protest złożony przez Legię Warszawa w sprawie żółtej kartki dla zawodnika Luquinhasa z meczu Górnik Zabrze - Legia Warszawa w 19. kolejce Ekstraklasy.

Po zapoznaniu się z opinią Kolegium Sędziów PZPN, które dopatrzyło się rażącego błędu w decyzji arbitra, Komisja Ligi uznała protest złożony przez Jagiellonię Białystok w sprawie żółtej kartki dla zawodnika Błażeja Augustyna z meczu Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice w 19. kolejce Ekstraklasy. Tym samym kara napomnienia nałożona na Błażeja Augustyna została anulowana” - czytamy w komunikacie opublikowanym przez Komisję Ligi.

Przypomnijmy, że Augustyn z powodu ujrzenia dwóch żółtych kartek zakończył występ przeciwko Piastowi w 59. minucie spotkania. Jagiellonia odwoływała się od kartonika numer dwa, kiedy to sędzia Daniel Stefański dopatrzył się zagrania przez zawodnika piłki ręką.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa: Mateusz Wieteska na radarze Paulo Sousy Legia Warszawa: Mateusz Wieteska na radarze Paulo Sousy Nathan Aké ze specjalną dedykacją. Jego ojciec zmarł kilka minut po strzelonej przez niego bramce Nathan Aké ze specjalną dedykacją. Jego ojciec zmarł kilka minut po strzelonej przez niego bramce OFICJALNIE: Stefan Majewski odszedł z Polskiego Związku Piłki Nożnej OFICJALNIE: Stefan Majewski odszedł z Polskiego Związku Piłki Nożnej POTWIERDZONE: Bartosz Białkowski mógł tego lata wrócić do Polski POTWIERDZONE: Bartosz Białkowski mógł tego lata wrócić do Polski OFICJALNIE: Daniel Chima Chukwu znalazł nowy klub OFICJALNIE: Daniel Chima Chukwu znalazł nowy klub Arsenal i Jack Wilshere otwarci na współpracę. Anglik odratuje karierę? Arsenal i Jack Wilshere otwarci na współpracę. Anglik odratuje karierę? Wielki powrót Achrafa Hakimiego?! Antonio Conte ujawnił cel zawodnika PSG Wielki powrót Achrafa Hakimiego?! Antonio Conte ujawnił cel zawodnika PSG

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy