Ekstraklasa: Komisja Ligi podjęła decyzje dotyczące kartek Augustyna i Luquinhasa [OFICJALNIE]

Ekstraklasa: Komisja Ligi podjęła decyzje dotyczące kartek Augustyna i Luquinhasa [OFICJALNIE] fot. Ekstraklasa TV
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Komisja Ligi

Komisja Ligi uznała protest Jagiellonii Białystok dotyczący żółtej kartki otrzymanej przez Błażeja Augustyna w meczu Ekstraklasy z Piastem Gliwice. Jednocześnie poinformowała ona o odrzuceniu protestu w sprawie kartki Luquinhasa z Legii Warszawa.

„Po zapoznaniu się z opinią Kolegium Sędziów PZPN, które nie dopatrzyło się rażącego błędu w decyzji arbitra, Komisja Ligi oddaliła protest złożony przez Legię Warszawa w sprawie żółtej kartki dla zawodnika Luquinhasa z meczu Górnik Zabrze - Legia Warszawa w 19. kolejce Ekstraklasy.

Po zapoznaniu się z opinią Kolegium Sędziów PZPN, które dopatrzyło się rażącego błędu w decyzji arbitra, Komisja Ligi uznała protest złożony przez Jagiellonię Białystok w sprawie żółtej kartki dla zawodnika Błażeja Augustyna z meczu Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice w 19. kolejce Ekstraklasy. Tym samym kara napomnienia nałożona na Błażeja Augustyna została anulowana” - czytamy w komunikacie opublikowanym przez Komisję Ligi.

Przypomnijmy, że Augustyn z powodu ujrzenia dwóch żółtych kartek zakończył występ przeciwko Piastowi w 59. minucie spotkania. Jagiellonia odwoływała się od kartonika numer dwa, kiedy to sędzia Daniel Stefański dopatrzył się zagrania przez zawodnika piłki ręką.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy