Ekstraklasa: Ładny gol Rafała Wolskiego w meczu z Lechem Poznań [WIDEO]

Ekstraklasa: Ładny gol Rafała Wolskiego w meczu z Lechem Poznań [WIDEO] fot. Canal+ Sport 3
Źródło: Canal+ Sport 3

Rafał Wolski popisał się bardzo ładnym strzałem w meczu Ekstraklasy pomiędzy Lechem Poznań a Wisłą Płock.

Wisła Płock, która wygrała dwa wcześniejsze spotkania ligowe, objęła w niedzielę prowadzenie tuż przed przerwą. Piłkę przed pole karne otrzymał Rafał Wolski, który zdecydował się na dobre, miękkie dośrodkowanie w pole karne, a tam strzałem głową Filipa Bednarka pokonał Kristián Vallo.

Wolski sam trafił do siatki w 50. minucie spotkania, kiedy to piłkę przed szesnastką odegrał do niego Filip Lesniak. 29-letni ofensywny pomocnik soczyście uderzył z powietrza, odnajdując drogę do bramki.

Dla Wolskiego to trzeci gol w tym sezonie Ekstraklasy. Przed tygodniem zdobył on dwie bramki w starciu z Wartą Poznań (4:0).

Jeśli Wisła pokona dzisiaj Lecha, będzie miała na koncie dziewięć punktów w tabeli. „Kolejorz” pozostanie z zerem.