Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Śląsk Wrocław [OFICJALNIE]

Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Śląsk Wrocław [OFICJALNIE]
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Bruk-Bet Termalica Nieciecza | Śląsk Wrocław

W trzynastej kolejce Ekstraklasy Bruk-Bet Termalica Nieciecza rywalizuje ze Śląskiem Wrocław. Podajemy składy na to spotkanie.

Kiedy beniaminek najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce znajduje się w strefie spadkowej, „Wojskowi” zajmują wysokie piąte miejsce.

Po wygranej 5:0 z Wisłą Kraków Jacek Magiera postanowił wystawić dokładnie tą samą jedenastkę. Od pierwszych minut obejrzymy zatem choćby Dino Štigleca.

Start o godzinie 12:30. Zawody transmitować będą stacje CANAL+SPORT i CANAL+SPORT 3.

***

Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Śląsk Wrocław:

TERMALICA NIECIECZA:

Loska; Hloušek, Tekijaški, Bezpalec, Gergel, Hubinek, Wlazło, Grzybek, Mesanović, Stefanik, Śpiewak.

Ławka:

Budziłek, Wasilewski, Zeman, Radwański, Bonecki, Pek, Orzechowski, Kukułowicz, Biedrzycki.

ŚLĄSK WROCŁAW:

Szromnik; Janasik, Verdasca, Golla, Lewkot, Štiglec, Mączyński, Schwarz, Pich, Praszelik, Exposito.

Ławka:

Putnocký, Hyjek, Poprawa, Makowski, Garcia, Sobota, Łyszczarz, Zylla, Quintana.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [17/01/2022] Transfery - Relacja na żywo [17/01/2022] Złoty But: Robert Lewandowski nowym liderem. Przewaga nad rywalami zwiększona [TOP 20] Złoty But: Robert Lewandowski nowym liderem. Przewaga nad rywalami zwiększona [TOP 20] Michał Kucharczyk: Drużynie z Poznania bardzo zależy na tym, żeby godnie uczcić pseudo stulecie klubu Michał Kucharczyk: Drużynie z Poznania bardzo zależy na tym, żeby godnie uczcić pseudo stulecie klubu Rafa Benítez z wiadomością po zwolnieniu z Evertonu [OFICJALNIE] Rafa Benítez z wiadomością po zwolnieniu z Evertonu [OFICJALNIE] Wnuk Iana Wrighta i syn Shauna Wrighta-Phillipsa w świetnym stylu wkracza do seniorskiej piłki Wnuk Iana Wrighta i syn Shauna Wrighta-Phillipsa w świetnym stylu wkracza do seniorskiej piłki Juventus ma już przygotowaną ofertę za napastnika Juventus ma już przygotowaną ofertę za napastnika Wisła Kraków pozyskała nowego skrzydłowego [OFICJALNIE] Wisła Kraków pozyskała nowego skrzydłowego [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy