Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Śląsk Wrocław [OFICJALNIE]

Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Śląsk Wrocław [OFICJALNIE]
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Bruk-Bet Termalica Nieciecza | Śląsk Wrocław

W trzynastej kolejce Ekstraklasy Bruk-Bet Termalica Nieciecza rywalizuje ze Śląskiem Wrocław. Podajemy składy na to spotkanie.

Kiedy beniaminek najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce znajduje się w strefie spadkowej, „Wojskowi” zajmują wysokie piąte miejsce.

Po wygranej 5:0 z Wisłą Kraków Jacek Magiera postanowił wystawić dokładnie tą samą jedenastkę. Od pierwszych minut obejrzymy zatem choćby Dino Štigleca.

Start o godzinie 12:30. Zawody transmitować będą stacje CANAL+SPORT i CANAL+SPORT 3.

***

Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Śląsk Wrocław:

TERMALICA NIECIECZA:

Loska; Hloušek, Tekijaški, Bezpalec, Gergel, Hubinek, Wlazło, Grzybek, Mesanović, Stefanik, Śpiewak.

Ławka:

Budziłek, Wasilewski, Zeman, Radwański, Bonecki, Pek, Orzechowski, Kukułowicz, Biedrzycki.

ŚLĄSK WROCŁAW:

Szromnik; Janasik, Verdasca, Golla, Lewkot, Štiglec, Mączyński, Schwarz, Pich, Praszelik, Exposito.

Ławka:

Putnocký, Hyjek, Poprawa, Makowski, Garcia, Sobota, Łyszczarz, Zylla, Quintana.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Christian Pulisic z hitowym transferem w ramach Premier League?! Christian Pulisic z hitowym transferem w ramach Premier League?! Marco Asensio nastawiony na odejście z Realu Madryt. Jeszcze jeden hit transferowy na zamknięcie okna?! Marco Asensio nastawiony na odejście z Realu Madryt. Jeszcze jeden hit transferowy na zamknięcie okna?! Arkadiusz Milik zaproponowany trzem klubom Arkadiusz Milik zaproponowany trzem klubom Cristiano Ronaldo reaguje na medialne plotki. Zapowiada ujawnienie prawdy w wywiadzie Cristiano Ronaldo reaguje na medialne plotki. Zapowiada ujawnienie prawdy w wywiadzie Transfery - Relacja na żywo [17/08/2022] Transfery - Relacja na żywo [17/08/2022] Casemiro z hitowym transferem?! Oferta w przygotowaniu Casemiro z hitowym transferem?! Oferta w przygotowaniu Manchester United uznał oczekiwania Adriena Rabiota za „szalone”. Transferu raczej nie będzie Manchester United uznał oczekiwania Adriena Rabiota za „szalone”. Transferu raczej nie będzie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy