Ekstraklasa: Składy na Jagiellonia Białystok - Lech Poznań

Ekstraklasa: Składy na Jagiellonia Białystok - Lech Poznań
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Jagiellonia Białystok I Lech Poznań

Znamy składy na mecz Ekstraklasy pomiędzy Jagiellonią Białystok a Lechem Poznań.

Drużyny z Białegostoku i Poznania są sąsiadami w tabeli. Obie mają obecnie na koncie po osiem punktów. Przypomnijmy, że Lech w czwartek rozpocznie rywalizację w fazie grupowej Ligi Europy spotkaniem z Benficą.

Ekstraklasowy debiut zanotuje dzisiaj 25-letni Fernán López, który we wrześniu dołączył do Jagiellonii. W jej składzie są również m.in. Ivan Runje i Tomáš Přikryl.

Do jedenastki Lecha wskoczył Tymoteusz Puchacz.

Pierwszy gwizdek o 20:00.

JAGIELLONIA BIAŁYSTOK: Steinbors; Olszewski, Runje, Tiru, Bodvarsson, Makuszewski, Romanczuk, Pospisil, Lopez, Prikryl, Imaz.
Ławka: Węglarz, Augustyn, Mystkowski, Sobczak, Cernych, Twardek, Bida, Wyjadłowski, Toporkiewicz.

LECH POZNAŃ: Bednarek; Czerwiński, Rogne, Satka, Kraweć, Kamiński, Moder, Tiba, Ramirez, Puchacz, Ishak.
Ławka: Malenica, Muhar, Marchwiński, Dejewski, Kaczarawa, Skóraś, Szymczak, Awad.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO] OFICJALNIE: Vietto odszedł ze Sportingu. Hitowa przeprowadzka OFICJALNIE: Vietto odszedł ze Sportingu. Hitowa przeprowadzka Atlético Madryt chce zrobić jeszcze jeden transfer. Poprosiło o pomoc Jorge Mendesa Atlético Madryt chce zrobić jeszcze jeden transfer. Poprosiło o pomoc Jorge Mendesa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy