Ekstraklasa: Składy na Legia Warszawa - Górnik Zabrze [OFICJALNIE]

Ekstraklasa: Składy na Legia Warszawa - Górnik Zabrze [OFICJALNIE]
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Legia Warszawa | Górnik Zabrze

Trenerzy Legii Warszawa i Górnika Zabrze opublikowali zestawienia, w których zmierzą się te ekipy w ramach Ekstraklasy.

Piątek z Ekstraklasą rozpoczęło spotkanie Jagiellonii Białystok z Miedzią Legnica, z kolei wieczorne spotkanie to prawdopodobnie jedna z najciekawszych potyczek szóstej serii gier. W Warszawie bowiem miejscowa Legia zmierzy się z Górnikiem Zabrze.

Faworytem tej potyczki są gospodarze, którzy ostatnio ewidentnie znajdują się na fali wznoszącej. Podopieczni Kosty Runjaicia wygrali dwa kolejne mecze i teraz mają chrapkę na kolejną zdobycz punktową.

Goście na pewno zrobią jednak wszystko, by zaprezentować się w stolicy z jak najlepszej strony.

Rywalizacja Legii z Górnikiem interesuje postronnych kibiców także ze względu możliwego debiutu Carlitosa. Były król strzelców naszej rodzimej ligi wrócił na Łazienkowską, a dzisiejszą rywalizację rozpocznie na ławce rezerwowej.

Jak zaprezentują się drużyny z Warszawy i Zabrza? Przekonamy się o 20:30, bo na tę godzinę zaplanowano pierwszy gwizdek. Transmisja w Canal+Sport.

Składy na Legia Warszawa - Górnik Zabrze:

Legia: Tobiasz, Johansson, Rose, Jędrzejczyk, Mladenović, Charatin, Wszołek, Josue, Kapustka, Baku, Muci.
Ławka: Miszta, Ribeiro, Augustyniak, Pich, Sokołowski, Carlitos, Rosołek, Strzałek, Slisz.

Górnik: Bielica, Paluszek, Janicki, Jensen, Janża, Mvondo, Kotzke, Olkowski, Krawczyk, Dadok, Cholewiak.
Ławka: Sokół, Kubica, Pacheco, Podolski, Wojtuszek, Kamber, Włodarczyk, Stalmach, Szymański.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] To on ma najwięcej czystych kont spośród polskich bramkarzy To on ma najwięcej czystych kont spośród polskich bramkarzy „Na tle innych obrońców w Ekstraklasie wygląda jak piłkarz z innej bajki”. Mateusz Święcicki pochwalił piłkarza „Na tle innych obrońców w Ekstraklasie wygląda jak piłkarz z innej bajki”. Mateusz Święcicki pochwalił piłkarza Dramat w meczu Ligue 2. Piłkarz Bordeaux w stanie ciężkim Dramat w meczu Ligue 2. Piłkarz Bordeaux w stanie ciężkim Ekstraklasa: Składy na Widzew Łódź - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Widzew Łódź - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] To dwóch kandydatów na nowego menedżera Liverpoolu oprócz Xabiego Alonso To dwóch kandydatów na nowego menedżera Liverpoolu oprócz Xabiego Alonso Groźna sytuacja w meczu II ligi. Piłkarz padł na murawę Groźna sytuacja w meczu II ligi. Piłkarz padł na murawę Tomasz Hajto o gwieździe Legii Warszawa. „Na dzisiaj ciągnie ją w dół” Tomasz Hajto o gwieździe Legii Warszawa. „Na dzisiaj ciągnie ją w dół”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy