Ekstraklasa: Składy na mecz Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław

Ekstraklasa: Składy na mecz Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Górnik Zabrze | Śląsk Wrocław

Poznaliśmy wyjściowe jedenastki Górnika Zabrze i Ślaska Wrocław na drugie piątkowe spotkanie w ramach 25. kolejki Ekstraklasy.

Drużyna prowadzona przez Marcina Brosza poniosła dwie porażki z rzędu w krajowych rozgrywkach i w ten sposób oddaliła się w znaczącym stopniu od miejsc gwarantujących udział w eliminacjach Ligi Konferencji Europy.

Górnik Zabrze ma naturalnie wciąż realne szanse na to, aby uplasować się na podium Ekstraklasy, ale aby przybliżyć się do osiągnięcia tego celu musi pokonać w piątkowy wieczór Śląsk Wrocław.

Ekipa przejęta nie tak dawno przez Jacka Magierę zdobyła pod jego wodzą cztery punkty w dwóch meczach i w przypadku zgarnięcia teraz kompletu „oczek” dołączyłaby do grona zespołów zamieszanych w walkę o najwyższe miejsca w tabeli oraz jednocześnie oddaliła się od swojego najbliższego rywala i pozostałych klubów mogących jej zagrozić.

Spotkanie obu wymienionych drużyn rozpocznie się o godzinie 20:30. Transmisję z jego przebiegu będzie można śledzić na Canal+ Sport.

***

Górnik Zabrze: Chudy - Paluszek, Wiśniewski, Gryszkiewicz - Pawłowski, Manneh, Janža, Kubica, Nowak - Jiménez, Boakye.
Ławka rezerwowych: Kudła, Procházka, Rostowski, Wojtuszek, Eizenchart, Ściślak, Krawczyk, Masouras, Sobczyk.

Śląsk Wrocław: Szromnik - Bejger, Poprawa, Tamás - Janasik, Makowski, Mączyński, Stiglec - Zylla, Praszelik, Exposito.
Ławka rezerwowych: Frasik, Puerto, Pawelec, Lewkot, Scalet, Pawłowski, Sobota, Pich, Piasecki

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Gianluigi Buffon bohaterem zaskakującego transferu w ramach Serie A?! Gianluigi Buffon bohaterem zaskakującego transferu w ramach Serie A?! Jorge Mendes: Najbliższe plany Cristiano Ronaldo nie wiążą się z Portugalią Jorge Mendes: Najbliższe plany Cristiano Ronaldo nie wiążą się z Portugalią Reprezentacja Brazylii na czerwcowe mecze. Dwa głośne powroty i szansa na debiut [OFICJALNIE] Reprezentacja Brazylii na czerwcowe mecze. Dwa głośne powroty i szansa na debiut [OFICJALNIE] Liverpool pracuje nad dużym transferem obrońcy. Finalizacja możliwa nawet pod koniec maja Liverpool pracuje nad dużym transferem obrońcy. Finalizacja możliwa nawet pod koniec maja Bundesliga: 44 piłkarzy, którym latem wygasają umowy Bundesliga: 44 piłkarzy, którym latem wygasają umowy „Gdzie obejrzę...?” - przyglądamy się, jakie rozgrywki będą mogli śledzić polscy kibice „Gdzie obejrzę...?” - przyglądamy się, jakie rozgrywki będą mogli śledzić polscy kibice Manchester City: Czterech kandydatów do zastąpienia Agüero Manchester City: Czterech kandydatów do zastąpienia Agüero

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy