Ekstraklasa zamknęła okno dwoma transferami. OFICJALNIE: Giakoumakis i Vasilantonopoulos w Górniku Zabrze

Ekstraklasa zamknęła okno dwoma transferami. OFICJALNIE: Giakoumakis i Vasilantonopoulos w Górniku Zabrze
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Górnik Zabrze

Georgios Giakoumakis i Stavros Vasilantonopoulos zostali piłkarzami Górnika Zabrze na zasadzie wypożyczenia z AEK-u Ateny.

W obu przypadkach Górnik zapewnił sobie możliwość przeprowadzenia transferu definitywnego.

25-letni Giakoumakis jest napastnikiem. W trwającym sezonie greckiej ekstraklasy wystąpił w 13 meczach, jednak nie zdobył bramki. Jego dorobek strzelecki w AEK-u na ten moment zamknął się w trzech trafieniach w 48 spotkaniach.

28-letni prawy obrońca Vasilantonopoulos pojawił się na boiskach ligowych tylko na 15 minut tego sezonu. Podobnie jak dla Giakoumakisa, Górnik jest dla niego pierwszym zagranicznym klubem w karierze.

W zakończonym w poniedziałek oknie trener Marcin Brosz dostał do dyspozycji czterech nowych zawodników: oprócz dwóch opisywanych Greków również dwóch Słowaków: 30-letniego defensywnego pomocnika Romana Prochazkę i 22-letniego prawego skrzydłowego lub pomocnika Erika Jirkę.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk LaLiga: Terminarz dwóch najbliższych kolejek [OFICJALNIE] LaLiga: Terminarz dwóch najbliższych kolejek [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Tajemnica dziurawej maseczki Kuświka wyjaśniona. Piłkarz ma astmę Ekstraklasa: Tajemnica dziurawej maseczki Kuświka wyjaśniona. Piłkarz ma astmę 10 największych sprzedaży w historii Interu. Icardi wskoczył na drugie miejsce 10 największych sprzedaży w historii Interu. Icardi wskoczył na drugie miejsce LaLiga: Tajemniczy post Saúla Ñígueza. „Nowy klub. Ogłoszenie za trzy dni…” LaLiga: Tajemniczy post Saúla Ñígueza. „Nowy klub. Ogłoszenie za trzy dni…” OFICJALNIE: Icardi wykupiony przez Paris Saint-Germain. Kontraktowa klauzula z antywłoskim zakazem OFICJALNIE: Icardi wykupiony przez Paris Saint-Germain. Kontraktowa klauzula z antywłoskim zakazem Fiorentina chce DWÓCH reprezentantów Polski Fiorentina chce DWÓCH reprezentantów Polski Bundesliga: Pobity rekord przebiegniętego dystansu przez jednego piłkarza Bundesliga: Pobity rekord przebiegniętego dystansu przez jednego piłkarza

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy