„Ekstraklasowy” transfer Pogoni Siedlce?!

„Ekstraklasowy” transfer Pogoni Siedlce?!
Redakcja
Redakcja
Źródło: Janekx89

Pierwszoligowa Pogoń Siedlce jest zainteresowana Ziggym Gordonem i Deleu.

Znany z podawania sprawdzonych nowinek transferowych użytkownik Twittera, Janekx89, informuje, że Pogoń Siedlce poszukuje nowego prawego obrońcy. Na celowniku klubu z Nice I Ligi znaleźli się byli piłkarze klubów z Ekstraklasy: Ziggy Gordon (Jagiellonia Białystok) i Deleu (Lechia Gdańsk i Cracovia). Obaj w tej chwili pozostają bez klubów.

Deleu to Brazylijczyk z polskim paszportem, który na polskich boiskach występuje już od ponad siedmiu lat. W 2010 roku Lechia sprowadziła go z brazylijskiego Clube Atlético Metropolitano. Na boiskach Ekstraklasy rozegrał on łącznie 178 spotkań, w których strzelił sześć bramek i zanotował 16 asyst.

Gordon również ma polskie obywatelstwo, choć urodził się i wychował w Szkocji. Zimą zeszłego roku Jagiellonia sprowadziła go z Patrick Thistle, jednak w barwach klubu z Białegostoku rozegrał tylko 12 spotkań. Dodajmy, że ma ona na koncie 78 występów na najwyższym poziomie rozgrywek w Szkocji i o trzy mniej na jego zapleczu. Zaliczył również dwa występu w reprezentacji Szkocji do lat 19.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grosicki ucina wszelkie spekulacje. Reprezentant Polski wydał ważny komunikat [OFICJALNIE] Grosicki ucina wszelkie spekulacje. Reprezentant Polski wydał ważny komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Młodzieżowy reprezentant Australii wylądował na piątym poziomie rozgrywkowym w Polsce OFICJALNIE: Młodzieżowy reprezentant Australii wylądował na piątym poziomie rozgrywkowym w Polsce Reprezentacja Polski: 10 piłkarzy U-23 z najlepszymi kwalifikacjami do debiutu w dorosłej kadrze według CIES Reprezentacja Polski: 10 piłkarzy U-23 z najlepszymi kwalifikacjami do debiutu w dorosłej kadrze według CIES Juan Mata odejdzie w końcu z Manchesteru United?! Klub dał mu wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy Juan Mata odejdzie w końcu z Manchesteru United?! Klub dał mu wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy Polscy graficy zaprojektują stroje dla... klubu z Zanzibaru Polscy graficy zaprojektują stroje dla... klubu z Zanzibaru Legia Warszawa: Michniewicz zachwycony po treningu. „To nasz Messi” Legia Warszawa: Michniewicz zachwycony po treningu. „To nasz Messi” Ojciec Alissona  oraz Muriela Beckerów zginął tragicznie w Brazylii Ojciec Alissona oraz Muriela Beckerów zginął tragicznie w Brazylii

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy