„Ekstraklasowy” transfer Pogoni Siedlce?!

„Ekstraklasowy” transfer Pogoni Siedlce?!
Redakcja
Redakcja
Źródło: Janekx89

Pierwszoligowa Pogoń Siedlce jest zainteresowana Ziggym Gordonem i Deleu.

Znany z podawania sprawdzonych nowinek transferowych użytkownik Twittera, Janekx89, informuje, że Pogoń Siedlce poszukuje nowego prawego obrońcy. Na celowniku klubu z Nice I Ligi znaleźli się byli piłkarze klubów z Ekstraklasy: Ziggy Gordon (Jagiellonia Białystok) i Deleu (Lechia Gdańsk i Cracovia). Obaj w tej chwili pozostają bez klubów.

Deleu to Brazylijczyk z polskim paszportem, który na polskich boiskach występuje już od ponad siedmiu lat. W 2010 roku Lechia sprowadziła go z brazylijskiego Clube Atlético Metropolitano. Na boiskach Ekstraklasy rozegrał on łącznie 178 spotkań, w których strzelił sześć bramek i zanotował 16 asyst.

Gordon również ma polskie obywatelstwo, choć urodził się i wychował w Szkocji. Zimą zeszłego roku Jagiellonia sprowadziła go z Patrick Thistle, jednak w barwach klubu z Białegostoku rozegrał tylko 12 spotkań. Dodajmy, że ma ona na koncie 78 występów na najwyższym poziomie rozgrywek w Szkocji i o trzy mniej na jego zapleczu. Zaliczył również dwa występu w reprezentacji Szkocji do lat 19.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Lewandowski wyróżniony w dwóch kategoriach w plebiscycie Globe Soccer Awards Lewandowski wyróżniony w dwóch kategoriach w plebiscycie Globe Soccer Awards Liga Mistrzów: Kadra Realu Madryt na mecz z Interem. Sześciu nieobecnych Liga Mistrzów: Kadra Realu Madryt na mecz z Interem. Sześciu nieobecnych Griezmann przerywa milczenie: Chcę tylko zostać sam i zaznać spokoju Griezmann przerywa milczenie: Chcę tylko zostać sam i zaznać spokoju Maicon planuje powrót do Europy. Szykuje się do gry we Włoszech Maicon planuje powrót do Europy. Szykuje się do gry we Włoszech Wdowiak walczy o odejście z Cracovii Wdowiak walczy o odejście z Cracovii Brighton podjęło decyzję również w sprawie Karbownika Brighton podjęło decyzję również w sprawie Karbownika Ibrahimović uderza w... twórców FIFY i FIFPro. „Ktoś zarabia na moim wizerunku bez mojej zgody” Ibrahimović uderza w... twórców FIFY i FIFPro. „Ktoś zarabia na moim wizerunku bez mojej zgody”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy