El Clásico: Wyznaczono obsadę sędziowską na mecz Realu Madryt z Barceloną [OFICJALNIE]

El Clásico: Wyznaczono obsadę sędziowską na mecz Realu Madryt z Barceloną [OFICJALNIE]
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: RFEF

Królewski Hiszpański Związek Piłki Nożnej postanowił, że sobotnie El Clásico, a więc pojedynek Realu Madryt z FC Barceloną, poprowadzi Antonio Mateu Lahoz.

44-letni Hiszpan, który w LaLidze sędziuje od 2008 roku, w ostatnim czasie na brak prestiżowych spotkań nie ma co narzekać. W połowie marca dbał bowiem o przestrzeganie przepisów w derbach Sewilli, a w ubiegłą środę poprowadził zawody z udziałem Bayernu Monachium i Paris Saint-Germain. Teraz przed nim kolejne spore wyzwanie.

Antonio Mateu Lahoz został mianowany arbitrem głównym najbliższego El Clásico, które zostanie rozegrane już 10 kwietnia. Dla doświadczonego sędziego to oczywiście nie pierwszyzna, gdyż podobny zaszczyt spotkał go w dwóch poprzednich sezonach. Wówczas raz górą był Real Madryt (2:0), a w drugim przypadku podopieczni Zinédine’a Zidane’a zremisowali z Barceloną (1:1).

Obsadę sędziowską uzupełnią Pau Cebrián Devis i Iker de Francisco Grijalba (sędziowie liniowi), César Soto Grado oraz Carlos Alvarez Fernández (arbitrzy VAR).

Pierwszy gwizdek o godzinie 21:00.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Manchester United: Joel Glazer napisał list do kibiców „Czerwonych Diabłów” Manchester United: Joel Glazer napisał list do kibiców „Czerwonych Diabłów” EURO 2020: UEFA wyznaczyła sędziów głównych [OFICJALNIE] EURO 2020: UEFA wyznaczyła sędziów głównych [OFICJALNIE] Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy