El Confidencial: Lista transferowa Realu Madryt

El Confidencial: Lista transferowa Realu Madryt fot.
Mateusz Michałek
Źródło: El Confidencial

W ostatnim czasie pojawiło się wiele informacji na temat zawodników, którzy latem mogą odejść z Realu Madryt. „El Confidencial” podsumowało te doniesienia.

Pierwsze miejsce na liście władz „Królewskich” zajmuje Gareth Bale. Żegnając się z Walijczykiem, Real pozyska środki na transfery do klubu. Problem w tym, że jak na razie 29-latek ani myśli o opuszczeniu Santiago Bernabéu, gdzie zarabia ponad 15 milionów euro rocznie.

Wysoko na liście znajdują się również Dani Ceballos, Marcos Llorente, Sergio Reguilón oraz Mariano Díaz. Dla każdego z nich może zabraknąć miejsca w zespole i letnie transfery tych zawodników są bardzo możliwe.

To nie wszystko. Klub opuści zapewne jeden z bramkarzy. Zinédine Zidane musi jednak podjąć ostateczną decyzję, czy będzie stawiał na Thibauta Courtois czy Keylora Navasa. Cały czas niejasna jest też sytuacja Isco i Raphaëla Varane'a, ale ich transfery byłyby bardziej wynikiem chęci zmiany otoczenia przez samych zawodników. Real mógłby jednak na nich sporo zarobić.

Podobnie jak na Luce Modriciu i Tonim Kroosie. Zdaniem „El Confidencial” któryś z nich może odejść z klubu w przypadku pojawienia się bardzo korzystnej oferty. Sami madrytczycy nie będą jednak dążyć do takiego scenariusza.

Przyszłość wypożyczonych obecnie do innych drużyn Mateo Kovačicia, Borjy Mayorala, Raúla de Tomása i Martina Ødegaarda nie jest w stu procentach przesądzona, ale Real ma być otwarty na ich sprzedaż.

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy