Elano na celowniku "Citizens"

Elano na celowniku "Citizens"
Redakcja
Redakcja
Źródło: Sporting Life

Letnia ofensywa transferowa Manchesteru City ani na moment nie zwalnia tempa. Aktualnie na celowniku Svena Gorana Erikssona znalazł się Brazylijczyk Elano z Szachtara Donieck. Rozmowy w sprawie transferu reprez(...)

Letnia ofensywa transferowa Manchesteru City ani na moment nie zwalnia tempa. Aktualnie na celowniku Svena Gorana Erikssona znalazł się Brazylijczyk Elano z Szachtara Donieck. Rozmowy w sprawie transferu reprezentanta Canarinhos weszły w decydującą fazę. Suma transferu ma wynieść 7 mln funtów.

Świeżo upieczony triumfator Copa America miałby za zadanie zastąpić w środku pola Joey'a Bartona, który kilka tygodni temu przeniósł się do Newcastle.
Więcej na temat: Inne Anglia

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 100 najlepszych trenerów wszech czasów według „FourFourTwo”. Doceniono dwóch byłych selekcjonerów Polski 100 najlepszych trenerów wszech czasów według „FourFourTwo”. Doceniono dwóch byłych selekcjonerów Polski Lech Poznań nadrabia zaległości z Rakowem Częstochowa. Świetna wiadomość dla Johna van den Broma Lech Poznań nadrabia zaległości z Rakowem Częstochowa. Świetna wiadomość dla Johna van den Broma Jakub Kiwior chwalony przez brytyjskie media. Znakomity występ i heroiczna obrona [WIDEO] Jakub Kiwior chwalony przez brytyjskie media. Znakomity występ i heroiczna obrona [WIDEO] Transfery - Relacja na żywo [28/09/2023] Transfery - Relacja na żywo [28/09/2023] Ekspert o czerwonej kartce Artura Jędrzejczyka. „Nie rozumiem, może to przez reputację zawodnika?” [WIDEO] Ekspert o czerwonej kartce Artura Jędrzejczyka. „Nie rozumiem, może to przez reputację zawodnika?” [WIDEO] OFICJALNIE: İlkay Durmuş znowu w Polsce! Zaskoczył wyborem nowego klubu OFICJALNIE: İlkay Durmuş znowu w Polsce! Zaskoczył wyborem nowego klubu Dlatego Grzegorzowi Krychowiakowi nie powiodło się w PSG. Unai Emery ujawnił główny powód Dlatego Grzegorzowi Krychowiakowi nie powiodło się w PSG. Unai Emery ujawnił główny powód

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy