Elsner do Serie B?

Elsner do Serie B?
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Sky Italia

Piłkarz Arisu Saloniki Rok Elsner znalazł się na celowniku Calcio Padova.

28-letni pomocnik nie tak dawno grał jeszcze na boiskach polskiej Ekstraklasy, reprezentując wówczas barwy Śląska Wrocław. Teraz może trafić do klubu z Serie B, który znajduje się obecnie w strefie spadkowej. 

Włosi szukają wzmocnień, które pomogą im w walce o utrzymanie i właśnie Słoweniec ma być tym piłkarzem, który ma pomóc w zrealizowaniu tego celu. Piłkarzem Padovy jest także inny były piłkarz polskiego klubu Thiago Cionek, który w przeszłości występował w Jagiellonii Białystok. Obecnie przeżywa na wypożyczeniu w Modenie. 

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie OFICJALNIE: Emre Can na stałe w Borussii Dortmund OFICJALNIE: Emre Can na stałe w Borussii Dortmund 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy