Emery jednoznacznie o zimowych transferach Arsenalu

Emery jednoznacznie o zimowych transferach Arsenalu
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sky Sports

Menedżer Arsenalu, Unai Emery, wypowiedział się na temat potencjalnych zimowych wzmocnień „Kanonierów”.

Z przenosinami do londyńskiego klubu łączy się kilku zawodników, w tym Denisa Suáreza. Barcelona najchętniej od razu rozstałaby się z 25-letnim pomocnikiem na zasadzie transferu definitywnego. Arsenal tymczasem chce go najpierw wypożyczyć (najlepiej za darmo, co jest dodatkowym problemem).

Emery dał do zrozumienia, że nie ma możliwości, by Arsenal zimą przeprowadził jakikolwiek definitywny transfer.

- Nie możemy podpisać teraz nikogo na stałe. W styczniu w grę wchodzą wyłącznie wypożyczenia. Denis Suárez? Nie znam szczegółów.

- Wiem, że klub pracuje nad pewnymi ruchami i sprowadzeniem zawodników, którzy mogliby nam pomóc. Możliwe są jednak tylko wypożyczenia. Władze działają, informując mnie, że w zasadzie w każdej chwili może się coś wydarzyć. Na ten moment nie mogę przekazać żadnej konkretnej wiadomości - powiedział Emery.

Arsenal z dorobkiem 41 punktów zajmuje obecnie piąte miejsce w tabeli Premier League.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Artur Boruc: Cześć. Ja z ważno sprawo. Jak wiecie, dla mnie przestali plecy boleć [WIDEO] Artur Boruc: Cześć. Ja z ważno sprawo. Jak wiecie, dla mnie przestali plecy boleć [WIDEO] Real Madryt zrezygnował z pomysłu hitowego transferu Real Madryt zrezygnował z pomysłu hitowego transferu Wisła Kraków: Jarosław Królewski z wywodem po kolejnej porażce. „Nie rozumiem, jak można marnować taką szansę z powodu braku zaangażowania” Wisła Kraków: Jarosław Królewski z wywodem po kolejnej porażce. „Nie rozumiem, jak można marnować taką szansę z powodu braku zaangażowania” Lukas Podolski ZDJĄŁ PAJĘCZYNĘ. Cudowne trafienie byłego reprezentanta Niemiec [WIDEO] Lukas Podolski ZDJĄŁ PAJĘCZYNĘ. Cudowne trafienie byłego reprezentanta Niemiec [WIDEO] Marek Papszun odpowiada: Nie wiem, skąd takie informacje Marek Papszun odpowiada: Nie wiem, skąd takie informacje Lech Poznań: Maciej Skorża przed derbami z Wartą Poznań. „Moim zdaniem to najlepszy napastnik w Ekstraklasie” Lech Poznań: Maciej Skorża przed derbami z Wartą Poznań. „Moim zdaniem to najlepszy napastnik w Ekstraklasie” Kacper Kozłowski dokonał wyboru nowego klubu?! „Ma tam przejść po sezonie” Kacper Kozłowski dokonał wyboru nowego klubu?! „Ma tam przejść po sezonie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy