Emery jednoznacznie o zimowych transferach Arsenalu

Emery jednoznacznie o zimowych transferach Arsenalu
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sky Sports

Menedżer Arsenalu, Unai Emery, wypowiedział się na temat potencjalnych zimowych wzmocnień „Kanonierów”.

Z przenosinami do londyńskiego klubu łączy się kilku zawodników, w tym Denisa Suáreza. Barcelona najchętniej od razu rozstałaby się z 25-letnim pomocnikiem na zasadzie transferu definitywnego. Arsenal tymczasem chce go najpierw wypożyczyć (najlepiej za darmo, co jest dodatkowym problemem).

Emery dał do zrozumienia, że nie ma możliwości, by Arsenal zimą przeprowadził jakikolwiek definitywny transfer.

- Nie możemy podpisać teraz nikogo na stałe. W styczniu w grę wchodzą wyłącznie wypożyczenia. Denis Suárez? Nie znam szczegółów.

- Wiem, że klub pracuje nad pewnymi ruchami i sprowadzeniem zawodników, którzy mogliby nam pomóc. Możliwe są jednak tylko wypożyczenia. Władze działają, informując mnie, że w zasadzie w każdej chwili może się coś wydarzyć. Na ten moment nie mogę przekazać żadnej konkretnej wiadomości - powiedział Emery.

Arsenal z dorobkiem 41 punktów zajmuje obecnie piąte miejsce w tabeli Premier League.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Szymon Marciniak poprowadzi mecze na mundialu. Historyczna decyzja FIFA OFICJALNIE: Szymon Marciniak poprowadzi mecze na mundialu. Historyczna decyzja FIFA Jesús Imaz o krok od transferu w ramach Ekstraklasy Jesús Imaz o krok od transferu w ramach Ekstraklasy OFICJALNIE: Lukas Podolski zdecydował! OFICJALNIE: Lukas Podolski zdecydował! OFICJALNIE: Martin Kobylański w historycznym niemieckim klubie OFICJALNIE: Martin Kobylański w historycznym niemieckim klubie Kasper Schmeichel odejdzie z Leicester City?! Angielski klub wytypował już jego następcę - trzeba się wykosztować! Kasper Schmeichel odejdzie z Leicester City?! Angielski klub wytypował już jego następcę - trzeba się wykosztować! Marcos Antônio odchodzi z Szachtara Donieck. Zagra w Serie A Marcos Antônio odchodzi z Szachtara Donieck. Zagra w Serie A Sadio Mané z dwoma hitowymi opcjami transferowymi. Wyrósł faworyt Sadio Mané z dwoma hitowymi opcjami transferowymi. Wyrósł faworyt

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy