2024-09-24 23:29:21; Aktualizacja: 2 dni temu
Endrick powinien wylecieć z boiska? Brzydkie zachowanie wschodzącej gwiazdy Realu Madryt [WIDEO] Fot. Eleven Sport
Paweł Hanejko Źródło: Transfery.info

Real Madryt mierzył się we wtorkowy wieczór z Deportivo Alavés i wygrał to spotkanie w stosunku 3-2. Dużo po tej rywalizacji będzie mówić się o sytuacji z drugiej połowy, kiedy Endrick kopnął rywala bez piłki. Za to Brazylijczyk otrzymał żółtą kartę. Czy aby na pewno sędzia nie postąpił z nim zbyt pobłażliwie?

Real Madryt wie, że jeśli chce liczyć się w walce o mistrzostwo Hiszpanii, to musi być wręcz bezbłędny, patrząc na to, co prezentuje na krajowym podwórku FC Barcelona. Piłkarze Hansiego Flicka zgromadzili bowiem na swoim koncie do tej pory komplet punktów.

Tyle szczęście nie mieli natomiast gracze Carlo Ancelottiego, którzy przed siódmą kolejką tracili do odwiecznego rywala cztery punkty. Szansą na zniwelowanie straty było pokonanie Deportivo Alavés.

Gospodarze od samego początku ruszyli do ataku, co znalazło odzwierciedlenie w wyniku. Już w pierwszej minucie rezultat otworzył Lucas Vázquez, a pod koniec pierwszej połowy trafienie dorzucił też Kylian Mbappé. Po zmianie stron na 3-0 podwyższył Rodrygo i wydawało się, że jest praktycznie po meczu.

Podrażnieni goście obudzili się w końcówce, strzelając dwie bramki w ciągu kilkudziesięciu sekund. Na więcej nie było ich stać i mistrz Hiszpanii wygrał w stosunku 3-2.

Po tym starciu wiele mówi się o sytuacji, która miała miejsce w 83. minucie. Wtedy to żółtą kartką za kopnięcie rywala w czułe miejsce otrzymał Endrick. Zaraz po tej rywalizacji pojawiły się jednak głosy, że arbiter potraktował wschodzącą gwiazdę Realu Madryt zbyt pobłażliwie. Czy młody Brazylijczyk powinien wylecieć z boiska?