Enner Valencia w WHU

Enner Valencia w WHU
Karol Czyżowicz
Karol Czyżowicz
Źródło: Gianluca Di Marzio

Enner Valencia w niedzielę ma zostać ogłoszony nowym piłkarzem West Ham United.

Napastnik reprezentant Ekwadoru przejdzie testy medyczne, po których podpisze kontrakt, gwarantujący zarobki na poziomie 40 tysięcy funtów tygodniowo. Dodatkowo otrzyma 10 tysięcy funtów za każdy rozegrany mecz.
 
Anglicy w ramach transakcji zapłacą osiem milionów funtów.
 
24-letni Valencia bardzo dobrze spisywał się podczas kończących się Mistrzostw Świata w Brazylii. Strzelił trzy bramki w trzech meczach, czym wzbudził zainteresowanie wielu klubów europejskich. Ostatecznie wybierał między WHU a Interem.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy