Erik ten Hag wpadł w furię po stracie bramki

2024-10-19 17:38:04; Aktualizacja: 3 godziny temu
Erik ten Hag wpadł w furię po stracie bramki Fot. Viaplay
Łukasz Grzywaczyk
Łukasz Grzywaczyk Źródło: The Athletic

Manchester United w doliczonym czasie pierwszej połowy stracił bramkę na 0:1 z Brentford. Na boisku zabrakło opatrywanego wówczas Matthijsa de Ligta, co wywołało wściekłość u Erika ten Haga, napominanego żółtą kartką za swoje zachowanie.

Manchester United znów nie może sprostać oczekiwaniom i zawodzi na starcie sezonu. W ósmej kolejce Premier League podopieczni Erika ten Haga podejmują na własnym terenie Brentford, które jeszcze w pierwszej połowie wyszło na prowadzenie. Dośrodkowanie Mikkela Damsgaarda w piątej minucie doliczonego czasu na gola zamienił główkujący w polu karnym Ethan Pinnock.

Oprócz niezadowolenia spowodowanego słabą postawą swoich defensorów szkoleniowiec „Czerwonych Diabłów” rozzłoszczony był z powodu ponownego, chwilowego wyłączenia z gry Matthijsa de Ligta, o czym zadecydował sędzia Sam Barrott. W momencie straty bramki Holender po raz trzeci opatrywany był poza boiskiem.

Trener grającego wówczas w dziesiątkę United żywo okazywał swoje emocje w rozmowie z sędzią, za co ukarany został żółtą kartką.

Ekipa z Old Trafford w ośmiu kolejkach straciła już dziewięć bramek.