Erling Braut Haaland ma w kontrakcie specjalną klauzulę? Pep Guardiola komentuje

Erling Braut Haaland ma w kontrakcie specjalną klauzulę? Pep Guardiola komentuje fot. Nicolo Campo / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Manchester City

Erling Braut Haaland ponownie pokazał się ze znakomitej strony w starciu z FC Kopenhagą (5-0) w ramach Ligi Mistrzów. Coraz więcej mówi się natomiast o potencjalnej klauzuli, która pozwala rzekomo Norwegowi na odejście do Realu Madryt w przyszłości. Skomentował to Pep Guardiola.

Środa to dzień, w którym rozgrywane były ostatnie mecze w ramach trzeciej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. W jednym ze starć na przeciw siebie stanęły zespoły Manchesteru City i FC Kopenhagi.

Choć w zespole gości bardzo dobrze radził sobie Kamil Grabara, to ostatecznie i tak mistrzowie Anglii wygrali ten mecz w stosunku 5-0.

Dwie bramki zdobył tego dnia niezawodny Erling Braut Haaland, który ma w tym sezonie już na swoim koncie 19 trafień.

Choć Norweg trafił na Etihad Stadium latem tego roku, to już powoli mówi się na temat jego odejścia.

Media informowały o specjalnej klauzuli w kontrakcie zawodnika, która rzekomo pozwala mu przenieść się do Realu Madryt za odpowiednią kwotę.

Został o to zapytany Pep Guardiola, który udzielił stanowczej odpowiedzi.

- To nieprawda. Nie ma żadnej klauzuli, pozwalającej mu na przenosiny do Realu Madryt czy innego zespołu. To wszystko, co mogę w tej sprawie powiedzieć. Zwykłe plotki, których po prostu nie da się kontrolować - przyznał Hiszpan.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Świata: Składy na Hiszpania - Niemcy [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Składy na Hiszpania - Niemcy [OFICJALNIE] Leo Messi bardzo blisko porozumienia z nowym klubem Leo Messi bardzo blisko porozumienia z nowym klubem Wielka awantura w meczu Zenit - Spartak Moskwa [WIDEO] Wielka awantura w meczu Zenit - Spartak Moskwa [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Alphonso Davies autorem najszybszego trafienia w Katarze [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Alphonso Davies autorem najszybszego trafienia w Katarze [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara Mistrzostwa Świata: Tajemnicza absencja Yassine'a Bounou w meczu z Belgią. Zniknął po hymnach Mistrzostwa Świata: Tajemnicza absencja Yassine'a Bounou w meczu z Belgią. Zniknął po hymnach

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy