Ernesto Valverde wreszcie wróci na ławkę trenerską?! Ale tylko tymczasowo...

Ernesto Valverde wreszcie wróci na ławkę trenerską?! Ale tylko tymczasowo... fot. RemotePhotoPress / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: The Guardian | The Telegraph

Manchester United ciągle nie zdecydował, kto zajmie miejsce Ole Gunnara Solskjæra na dłuższą metę. Listę życzeń otwiera Mauricio Pochettino, ale jako że Argentyńczyk jest zatrudniony przez Paris Saint-Germain, klub bada też inne opcje. Jedna z nich to Ernesto Valverde - informuje Fabrizio Romano .

49-letni Pochettino z chęcią trafiłby na Old Trafford, ale wie doskonale, że ma podpisany kontrakt z innym pracodawcą. W efekcie rozstanie oznaczałoby wypłacenie paryżanom stosownego odszkodowania.

Jednocześnie wicemistrz Francji nie zamierza przyglądać się wszystkiemu bezczynnie i jeszcze w tym tygodniu zamierza poznać intencje szkoleniowca. Na razie sytuacja Argentyńczyka jest niepewna.

Mając to na uwadze, „Czerwone Diabły” umieściły na swojej liście życzeń kilku innych trenerów. Według Fabrizio Romano mowa o pięciu nazwiskach.

Klub nawiązał kontakt z Ernesto Valverde, który pozostaje bez pracy od czasu zwolnienia z Barcelony. Jak podkreślają wspomniany Włoch oraz Jamie Jackson na łamach „The Guardian”, Hiszpan byłby jedynie tymczasową opcją, niemniej jednak zaczął on już rozglądać się na rynku transferowym w poszukiwaniu potencjalnych wzmocnień na styczeń.

Numerem jeden wciąż jest opiekun PSG. Tuż za nim znajduje się Brendan Rodgers z Leicester City. To kandydaci do długoterminowej współpracy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium krok bliżej wielkiego transferu. Pozytywne spotkanie Bayern Monachium krok bliżej wielkiego transferu. Pozytywne spotkanie Wisła Kraków pozbędzie się niechcianego pomocnika. „99 procent” [POTWIERDZONE] Wisła Kraków pozbędzie się niechcianego pomocnika. „99 procent” [POTWIERDZONE] Raków Częstochowa: To drugi letni nabytek mistrza Polski [OFICJALNIE] Raków Częstochowa: To drugi letni nabytek mistrza Polski [OFICJALNIE] Carlo Ancelotti bardzo go ceni. Real Madryt może ruszyć po niego w letnim oknie transferowym Carlo Ancelotti bardzo go ceni. Real Madryt może ruszyć po niego w letnim oknie transferowym Raków Częstochowa: Potwierdzenie dwóch transferów tuż-tuż Raków Częstochowa: Potwierdzenie dwóch transferów tuż-tuż PSV Eindhoven zauroczone Polakiem. Chce go u siebie PSV Eindhoven zauroczone Polakiem. Chce go u siebie Lech Poznań: Zwrot akcji w sprawie zawodnika „Kolejorza”. Oferta przyjęta Lech Poznań: Zwrot akcji w sprawie zawodnika „Kolejorza”. Oferta przyjęta

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy