ESPN Brasil: Nowy klub Pato!
2016-01-20 13:44:02; Aktualizacja: 9 lat temu
Alexandre Pato prawdopodobnie zostanie piłkarzem Chelsea.
O negocjacjach "The Blues" z agentem napastnika informowano od początku trwającego okna transferowego i wydaje się, że rozmowy dobiegają końca. "ESPN Brasil" poinformowało, że osiągnięto wstępne porozumienie, które teraz musi zostać przeniesione na papier o charakterze umowy. Transfer ma zostać ogłoszony jeszcze w tym tygodniu.
Jeśli rewelacje dopływające z ojczyzny 26-latka znajdą potwierdzenie w rzeczywistości, podpisze on trzyletni kontrakt, za którego wypełnienie otrzyma dziewięć milionów euro. Będzie tym samym rozwiązaniem problemów z atakiem zespołu Londynu.
Corinthians już wcześniej zaakceptowało ofertę Anglików.



![Manuel Pellegrini nie przestaje walczyć o pierwsze europejskie trofeum. Chilijczyk z nową umową w Realu Betis [OFICJALNIE]](img/photos/101379/170x113/manuel-pellegrini.jpg)







![Manuel Pellegrini nie przestaje walczyć o pierwsze europejskie trofeum. Chilijczyk z nową umową w Realu Betis [OFICJALNIE]](img/photos/101379/90x60/manuel-pellegrini.jpg)





![Raków Częstochowa zwolnił trenera... Rapidu Wiedeń [OFICJALNIE]](img/photos/99197/170x113/rapid-wieden.jpg)



