EURO 2020: Piłkarze z największą liczbą odbiorów

EURO 2020: Piłkarze z największą liczbą odbiorów fot. Asatur Yesayants / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: UEFA

Manuel Akanji i Jorginho zanotowali najwięcej odbiorów w trakcie EURO 2020.

Zgodnie z danymi od UEFA reprezentanci Szwajcarii oraz Włoch zaliczyli po 46 odbiorów. Jorginho uzyskał ten wynik w siedmiu meczach, a Akanji - w pięciu. Ten pierwszy przebiegł również najwięcej kilometrów na mistrzostwach.

Podium uzupełnia Ukrainiec Mykoła Matwijenko z 44 odbiorami. Za nim są między innymi Giovanni Di Lorenzo, Kyle Walker czy Simon Kjær.

Piłkarze z największą liczbą odbiorów w trakcie EURO 2020:

1. Manuel Akanji (Szwajcaria) – 46;
Jorginho (Włochy) – 46;
3. Mykoła Matwijenko (Ukraina) – 44;
4. Giovanni Di Lorenzo (Włochy) – 40;
Kyle Walker (Anglia) – 40;
6. Simon Kjaer (Dania) – 39;
7. Stefan de Vrij (Holandia) – 38;
8. Giorgio Chiellini (Włochy) – 37;
9. Pierre Emile Højbjerg (Dania) – 36;
10. Vladimir Coufal (Czechy) – 35;
11. Harry Maguire (Anglia) – 34;
12. Ołeksandr Karawajew (Ukraina) – 33;
Jordi Alba (Hiszpania) – 33;
John Stones (Anglia) – 33;
15. Marco Verratti (Włochy) – 32;
Kalvin Phillips (Anglia) – 32;
Martin Hinteregger (Austria) – 32.

EURO 2020: Bramkarze z największą liczbą obronionych strzałów

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy