EURO 2020: Składy na Dania - Finlandia

EURO 2020: Składy na Dania - Finlandia
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: UEFA

Poznaliśmy składy na mecz grupy B EURO 2020 pomiędzy Danią a Finlandią.

Zdecydowanym faworytem dzisiejszego starcia jest Dania. Stawkę w grupie B uzupełniają jeszcze: Belgia oraz Rosja, które zmierzą się ze sobą późnym wieczorem.

Spotkanie rozpocznie się o 18:00.

DANIA: Schmeichel: Wass, Kjaer, Christensen, Maehle, Delaney, Hojbjerg, Eriksen, Braithwaite, Wind, Poulsen.
Ławka: Lossl, Ronnow, Andersen, Vestergaard, Skov Olsen, Dolberg, Damsgaard, Norgaard, Stryger, Cornelius, Jensen, Boilesen.

FINLANDIA: Hradecky; Raitala, Arajuuri, O'Shaughnessy, Uronen, Sparv, Kamara, Lod, Toivio, Pohjanpalo, Pukki.
Ławka: Joronen, Jaakkola, Vaisanen, Taylor, Jensen, Schuller, Soiri, Hamalainen, Kauko, Lappalainen, Ivanov, Forss.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Piłka nożna a demencja starcza. Jak futbol wpływa na starość zawodników Piłka nożna a demencja starcza. Jak futbol wpływa na starość zawodników

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy