EURO 2020: Tabela drużyn z trzecich miejsc przed ostatnią kolejką fazy grupowej

EURO 2020: Tabela drużyn z trzecich miejsc przed ostatnią kolejką fazy grupowej fot. M.Moira / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Transfery.info

Przed nami ostatnia kolejka fazy grupowej Mistrzostw Europy. W najbliższych dniach dowiemy się, kto wejdzie do 1/8 finału turnieju.

W EURO 2020 rywalizują 24 zespoły, które zostały podzielone na sześć grup. Awans uzyskają po dwie najlepsze ekipy z każdej z nich, ale również cztery zespoły z największą liczbą punktów z trzecich lokat.

Przed ostatnią kolejką granicę wyznaczają dwa punkty. Tyle „oczek” mają aktualnie na koncie Hiszpanie, którzy plasują się na trzeciej lokacie w tabeli grupy E. Przed nimi są: Portugalia, Austria i Finlandia. Każda z tych reprezentacji w dwóch dotychczasowych meczach zdobyła trzy punkty.

Pod kreską są Chorwaci i Szwajcarzy, którzy zgromadzili na razie po jednym punkcie.

W przypadku tej samej liczby punktów w tabeli zespołów z trzecich miejsc o kolejności będzie decydował bilans bramek, a następnie liczba strzelonych goli.


Tabela drużyn z trzecich miejsc (fot. Wikipedia)

Reprezentacja Polski: Wzrosły szanse na wyjście z grupy na EURO 2020. Możliwe scenariusze

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej James Rodríguez związał się z nowym klubem. Transfer już oficjalnie zapowiedziany James Rodríguez związał się z nowym klubem. Transfer już oficjalnie zapowiedziany

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy