EURO 2020: Tabela drużyn z trzecich miejsc przed ostatnią kolejką fazy grupowej

EURO 2020: Tabela drużyn z trzecich miejsc przed ostatnią kolejką fazy grupowej fot. M.Moira / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Transfery.info

Przed nami ostatnia kolejka fazy grupowej Mistrzostw Europy. W najbliższych dniach dowiemy się, kto wejdzie do 1/8 finału turnieju.

W EURO 2020 rywalizują 24 zespoły, które zostały podzielone na sześć grup. Awans uzyskają po dwie najlepsze ekipy z każdej z nich, ale również cztery zespoły z największą liczbą punktów z trzecich lokat.

Przed ostatnią kolejką granicę wyznaczają dwa punkty. Tyle „oczek” mają aktualnie na koncie Hiszpanie, którzy plasują się na trzeciej lokacie w tabeli grupy E. Przed nimi są: Portugalia, Austria i Finlandia. Każda z tych reprezentacji w dwóch dotychczasowych meczach zdobyła trzy punkty.

Pod kreską są Chorwaci i Szwajcarzy, którzy zgromadzili na razie po jednym punkcie.

W przypadku tej samej liczby punktów w tabeli zespołów z trzecich miejsc o kolejności będzie decydował bilans bramek, a następnie liczba strzelonych goli.


Tabela drużyn z trzecich miejsc (fot. Wikipedia)

Reprezentacja Polski: Wzrosły szanse na wyjście z grupy na EURO 2020. Możliwe scenariusze

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Dwie zaskakujące oferty za Nicolò Zaniolo. „Poniedziałek może być decydujący” Dwie zaskakujące oferty za Nicolò Zaniolo. „Poniedziałek może być decydujący” Transfery - Relacja na żywo [05/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [05/02/2023] Jakub Kałuziński z szansą na pozostanie w Ekstraklasie. Lechia Gdańsk otrzymała ofertę Jakub Kałuziński z szansą na pozostanie w Ekstraklasie. Lechia Gdańsk otrzymała ofertę Bayern Monachium z ciekawym transferem wewnątrz Bundesligi? Może sięgnąć po rozchwytywanego pomocnika Bayern Monachium z ciekawym transferem wewnątrz Bundesligi? Może sięgnąć po rozchwytywanego pomocnika FC Barcelona: Siedmiu chętnych na Ansu Fatiego. Jednemu zależy najbardziej FC Barcelona: Siedmiu chętnych na Ansu Fatiego. Jednemu zależy najbardziej Jürgen Klopp po 0:3 Liverpoolu z Wolverhampton Wanderers: Nie potrafię tego wytłumaczyć Jürgen Klopp po 0:3 Liverpoolu z Wolverhampton Wanderers: Nie potrafię tego wytłumaczyć Ekstraklasa: Mecz Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk przerwany Ekstraklasa: Mecz Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk przerwany

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy