EURO 2020: Telewizja Polska z obsadą komentatorską na mecze 1/8 finału

EURO 2020: Telewizja Polska z obsadą komentatorską na mecze 1/8 finału fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: TVP

Telewizja Polska zaprezentowała pełną rozpiskę duetów komentatorskich na spotkania 1/8 finału trwających Mistrzostw Europy.

Zakończyła się pierwsza część rywalizacji o zwycięstwo w EURO 2020. Na placu boju pozostało szesnaście najlepszych europejskich reprezentacji.

W tym gronie nie znaleźli się „Biało-Czerwoni”, którzy po dwóch porażkach z Słowacją (1:2) i Szwecją (2:3) oraz remisie z Hiszpanią (1:1) uplasowali się na ostatnim miejscu w grupie E.

Tym samym podopieczni Paulo Sousy obejrzą resztę turnieju w charakterze widzów. Spora część z nich zasiądzie zapewne przez ekranami z włączonymi kanałami Telewizji Polskiej, gdzie możemy obejrzeć transmisje ze wszystkich pojedynków Mistrzostw Europy.

W tym nadchodzących w ramach 1/8 finału, gdzie zmierzą się ze sobą takie potęgi jak Belgowie z Portugalczykami czy Anglicy z Niemcami.

Przedstawiciele publicznego nadawcy poinformowali, że wymienione starcia skomentują odpowiednio Dariusz Szpakowski z Andrzejem Juskowiakiem oraz Mateusz Borek z Kazimierzem Węgrzynem. 

ROZPISKA KOMENTATORÓW EURO 2020 W TVP - 1/8 FINAŁU

26.06. (sobota), 18:00 Walia – Dania. Komentatorzy: Michał Zawacki, Andrzej Strejlau
26.06. (sobota), 21:00 Włochy – Austria. Komentatorzy: Rafał Wolski, Kamil Kosowski

27.06. (niedziela), 18:00 Holandia – Czechy . Komentatorzy: Maciej Iwański, Marcin Żewłakow
27.06. (niedziela), 21:00 Belgia – Portugalia. Komentatorzy: Dariusz Szpakowski, Andrzej Juskowiak

28.06. (poniedziałek), 18:00 Chorwacja – Hiszpania. Komentatorzy: Jacek Laskowski, Robert Podoliński
28.06. (poniedziałek), 21:00 Francja – Szwajcaria. Komentatorzy: Sławomir Kwiatkowski, Jacek Zieliński

29.06. (wtorek), 18:00 Anglia – Niemcy. Komentatorzy: Mateusz Borek, Kazimierz Węgrzyn
29.06. (wtorek), 21:00 Szwecja – Ukraina. Komentatorzy: Rafał Wolski, Kamil Kosowski

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków zrezygnowała z transferu Wisła Kraków zrezygnowała z transferu Puchar Polski: Składy na Piast Gliwice - Raków Częstochowa [OFICJALNIE] Puchar Polski: Składy na Piast Gliwice - Raków Częstochowa [OFICJALNIE] Szpital w Wiśle Kraków. Nowy uraz [OFICJALNIE] Szpital w Wiśle Kraków. Nowy uraz [OFICJALNIE] Nie tylko FC Barcelona. Roberto De Zerbi może być alternatywą dla giganta Nie tylko FC Barcelona. Roberto De Zerbi może być alternatywą dla giganta Cracovia też szuka napastnika. Wiadomo, ile jest w stanie mu zapłacić Cracovia też szuka napastnika. Wiadomo, ile jest w stanie mu zapłacić Michał Probierz pominie 72-krotnego reprezentanta Polski?! Ma nie dostać powołania na marcowe mecze Michał Probierz pominie 72-krotnego reprezentanta Polski?! Ma nie dostać powołania na marcowe mecze To ma być nowy klub Marcela Zylli, który odszedł ze Śląska Wrocław To ma być nowy klub Marcela Zylli, który odszedł ze Śląska Wrocław

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy