EURO 2024: Słowenia wyszła na prowadzenie w meczu z Serbią [WIDEO]

2024-06-20 16:49:01; Aktualizacja: 6 dni temu
EURO 2024: Słowenia wyszła na prowadzenie w meczu z Serbią [WIDEO] Fot. TVP Sport
Łukasz Grzywaczyk
Łukasz Grzywaczyk Źródło: TVP Sport

Słowenia prowadzi z Serbią 1:0. Bramkę w 69. minucie zdobył Žan Karničnik po asyście Timiego Elšnika.

W pierwszym czwartkowym meczu EURO 2024 Serbowie prowadzeni przez Dragana Stojkovicia nie potrafili narzucić swoich warunków, a Słoweńcy znów zaskoczyli swoją dobrą grą. Na siedem minut przed końcem pierwszej połowy słupek Serbii obił Timi Elšnik, a następnie dobitkę zmarnował Benjamin Šeško.

Do drugich 45 minut reprezentacje przystępowały z bezbramkowym remisem. Głodne zwycięstwa drużyny od razu wzięły się do ataku, dzięki czemu obserwowaliśmy dogodne sytuacje na obu połowach. W 69. minucie po golu Žana Karničnika na zasłużone prowadzenie wyszła Słowenia. Gracz NK Celje dopełnił formalności dokładając nogę po dośrodkowaniu Timiego Elšnika.