Europejski gigant po Gołowina. „Cieszy mnie ich zainteresowanie”

Europejski gigant po Gołowina. „Cieszy mnie ich zainteresowanie”
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Sky Sport Italia

Aleksandr Gołowin przyznał, że cieszy się z powodu zainteresowania Juventusu.

Młody pomocnik był jednym z najlepszych zawodników Rosjan podczas wygranego 5-0 spotkania otwierającego Mistrzostwa Świata, w którym „Sborna” podjęła Arabię Saudyjską. Zawodnik CSKA Moskwa zanotował podczas niego jedno trafienie i dwie asysty i już od pierwszego dnia wyrasta na jedno z odkryć tegorocznego mundialu.

Pomimo dobrego startu, to nie dzisiejszy mecz sprawił, że nazwisko pomocnika stało się popularne w notatnikach skautów. Gołowin ma za sobą bardzo dobry sezon i już w jego trakcie łączono go z Juventusem, Napoli czy zespołami z Premier League. 22-latek został zapytany o zainteresowanie nim ze strony „Starej Damy”.

- W tej chwili chcę się skupić na imprezie mistrzostw świata i Rosji. Czuję się wyróżniony i szczęśliwy z powodu zainteresowania Juventusu, ale chciałbym teraz rozegrać kapitalny turniej.

Gołowin wypowiedział się również na temat swojego ulubionego zawodnika Juventusu. Jego odpowiedź raczej nie wywołała zaskoczenia.

- Wszyscy z nich są silni, ale Paulo Dybala jest najlepszy. To najbardziej kreatywny zawodnik, dlatego jego lubię najbardziej – zakończył Rosjanin.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Nagły zwrot akcji w sprawie Kyliana Mbappé?! [Gianluca Di Marzio] Nagły zwrot akcji w sprawie Kyliana Mbappé?! [Gianluca Di Marzio] Darwin Núñez chce grać w Lidze Mistrzów. Dlatego odrzucił już oferty z dwóch klubów Premier League Darwin Núñez chce grać w Lidze Mistrzów. Dlatego odrzucił już oferty z dwóch klubów Premier League Inwazja kibiców Evertonu na boisko po zapewnieniu utrzymania w Premier League. Sprowokowany Patrick Vieira [WIDEO] Inwazja kibiców Evertonu na boisko po zapewnieniu utrzymania w Premier League. Sprowokowany Patrick Vieira [WIDEO] Sensacyjny comeback Evertonu na wagę utrzymania w Premier League [WIDEO] Sensacyjny comeback Evertonu na wagę utrzymania w Premier League [WIDEO] Karol Linetty szuka nowego klubu. Jedna opcja już wykluczona Karol Linetty szuka nowego klubu. Jedna opcja już wykluczona Tomasz Kędziora odchodzi z Lecha Poznań Tomasz Kędziora odchodzi z Lecha Poznań Tyle trzeba zapłacić za Jana Bednarka Tyle trzeba zapłacić za Jana Bednarka

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy