Everton chce N'Doye

Everton chce N'Doye fot. Transfery.info
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Daily Mail

David Moyes jest bardzo przekonany do transferu Dame'a N'Doye z FC Kopenhaga. Na razie jednak na przeszkodzie stoi jeden fakt - zanim Everton kupi 27-letniego napastnika musi sprzedać jedną ze swoich gwiazd.

Zawodnik dostanie pozwolenie na odejście z duńskiego klubu, kosztował będzie około 6 milionów funtów. W tym momencie tyle wolnej gotówki Everton po prostu nie posiada.

W spekulacjach medialnych najczęściej pojawia się temat sprzedaży Leightona Bainesa. Lewym defensorem reprezentacji Anglii interesuje się Manchester United.
 
N'Doye pochodzi z Senegalu. Wcześniej grał Academica de Coimbra, Panathinaikosie Ateny, OFI Kreta, skutecznością zaczął się jednak popisywać dopiero w Danii, do której trafił w 2009 roku.
 
Dobra forma poskutkowała powołaniami do kadry Lwów Terrangi. N'Doye strzelił nawet bramkę w przegranym 1-2 z Zambią styczniowym starciu w ramach Pucharu Narodów Afryki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy