Everton chce zatrzymać Traoré

Everton chce zatrzymać Traoré
Karol Wojnarowski
Karol Wojnarowski
Źródło: Daily Mail

Everton chciałby, żeby wypożyczony z Monaco Iworyjczyk Lacina Traoré pozostał dłużej w klubie z Goodison Park.

Napastnik został w styczniu wypożyczony do Anglii, ale zdołał zagrać tylko w dwóch spotkaniach. W częstszych występach przeszkodziła mu kontuzja stawu skokowego. Sam Traore miał powiedzieć, że chciałby jeszcze pozostać na Merseyside.

- Lacina jest zawodnikiem, który jest w stanie wnieść coś nowego do naszej drużyny. Spróbujemy go u nas zatrzymać, musimy odbyć rozmowy - mówi menadżer Evertonu Roberto Martínez.

"The Toffees" najprawdopodobniej stracą Romelu Lukaku, który był wypożyczony z Chelsea, a inny napastnik - Arouna Koné dopiero wróci do treningów po wyleczeniu ciężkiej kontuzji więzadeł. Jego forma jest zatem wielką niewiadomą.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy