Everton nie składa broni. Druga oferta za Zahę!

Everton nie składa broni. Druga oferta za Zahę! fot. Premierleague.com
Karol Brandt
Źródło: Sky Sports

Jak informują angielskie media, Everton złożył już drugą w przeciągu 24 godzin ofertę za Wilfrieda Zahę.

Po tym, jak Arsenal dobił targu z Lille w sprawie Nicolasa Pépé, który lada dzień ma trafić na Emirates Stadium, Everton postanowił skierować całe swoje siły na angaż zawodnika Crystal Palace. Ich pierwsza oferta opiewała na kwotę 55 milionów funtów (61 milionów euro), lecz najprawdopodobniej została odrzucona. Czy w związku z tym „The Toffees” postanowili się poddać? Absolutnie nie! Właśnie przesłano kolejną propozycję.

Suma się nie zmienia. To nadal 55 milionów funtów, lecz oferta została ulepszona poprzez dorzucenie do niej kart zawodniczych Cenka Tosuna oraz Jamesa McCarthy’ego, informuje stacja Sky Sports. Tym samym teraz pozostaje im czekać na odpowiedź „Orłów”.

Niemniej, wydaje się mało prawdopodobne, aby władze Crystal Palace już teraz postanowiły sprzedać swoją największą gwiazdę. Należy bowiem pamiętać, że celem 12. siły Premier League jest uzyskanie jak największego zysku, a wycena 26-letniego skrzydłowego oscyluje wokół 80 milionów funtów. Ponadto okno transferowe w Anglii wygasa dopiero 8 sierpnia i to właśnie w okolicach tego terminu należy spodziewać się największego ruchu wokół Iworyjczyka, który w sezonie 2018/2019 strzelił 10 goli i zanotował tyle samo asyst.

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy