Everton rozbije bank na transfer skrzydłowego?!

Everton rozbije bank na transfer skrzydłowego?!
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: The Telegraph

„The Telegraph” pisze o zainteresowaniu Nicolasem Pépé ze strony Evertonu.

Odejście 24-letniego skrzydłowego z Lille jest przesądzone. - Nicolas opuści naszą drużynę. Takie jest życie, taka jest piłka nożna. W tym momencie chcą go u siebie największe europejskie kluby. One stoczą rywalizację o jego podpis. Mam nadzieję, że dokona odpowiedniego wyboru - powiedział kilka tygodni temu trener francuskiego zespołu, Christophe Galtier. Cały czas nie wiadomo tylko, gdzie Pépé będzie kontynuował karierę. 

Według „The Telegraph” do rywalizacji o podpis atakującego może włączyć się Everton. Władze „The Toffees” analizują obecnie możliwość pozyskania Iworyjczyka. Pewne jest jedno - w przypadku takiego ruchu klub z Goodison Park będzie musiał pobić swój transferowy rekord, który wynosi 50 milionów euro. 

Brytyjscy dziennikarze podają, że za Pépé trzeba zapłacić przynajmniej 65 milionów euro. Wcześniej przez media przewijały się wyższe kwoty. 

Reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej w minionym sezonie nie opuścił ani jednej kolejki Ligue 1. W 38 spotkaniach zdobył 22 bramki i zanotował 11 asyst. 

Wcześniej Pépé łączono m.in. z Bayernem, Interem, Liverpoolem oraz Tottenhamem.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Liverpool rezygnuje z walki o Puchar Anglii. W powtórzonym meczu na boisko wyjdą rezerwy Liverpool rezygnuje z walki o Puchar Anglii. W powtórzonym meczu na boisko wyjdą rezerwy Dani Ramírez coraz bliżej odejścia z ŁKS-u Dani Ramírez coraz bliżej odejścia z ŁKS-u Piątek wciąż na radarze Tottenhamu Piątek wciąż na radarze Tottenhamu Majecki przejdzie testy medyczne przed transferem do AS Monaco Majecki przejdzie testy medyczne przed transferem do AS Monaco Vuković potwierdza: Alibec i Świerczok na celowniku Legii Vuković potwierdza: Alibec i Świerczok na celowniku Legii Rafał Kurzawa nie dla klubów Ekstraklasy. Polak trafi do Esbjerga Rafał Kurzawa nie dla klubów Ekstraklasy. Polak trafi do Esbjerga Giroud przechodzi do Interu Mediolan Giroud przechodzi do Interu Mediolan

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy