Everton rozbije bank na transfer skrzydłowego?!

Everton rozbije bank na transfer skrzydłowego?!
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: The Telegraph

„The Telegraph” pisze o zainteresowaniu Nicolasem Pépé ze strony Evertonu.

Odejście 24-letniego skrzydłowego z Lille jest przesądzone. - Nicolas opuści naszą drużynę. Takie jest życie, taka jest piłka nożna. W tym momencie chcą go u siebie największe europejskie kluby. One stoczą rywalizację o jego podpis. Mam nadzieję, że dokona odpowiedniego wyboru - powiedział kilka tygodni temu trener francuskiego zespołu, Christophe Galtier. Cały czas nie wiadomo tylko, gdzie Pépé będzie kontynuował karierę. 

Według „The Telegraph” do rywalizacji o podpis atakującego może włączyć się Everton. Władze „The Toffees” analizują obecnie możliwość pozyskania Iworyjczyka. Pewne jest jedno - w przypadku takiego ruchu klub z Goodison Park będzie musiał pobić swój transferowy rekord, który wynosi 50 milionów euro. 

Brytyjscy dziennikarze podają, że za Pépé trzeba zapłacić przynajmniej 65 milionów euro. Wcześniej przez media przewijały się wyższe kwoty. 

Reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej w minionym sezonie nie opuścił ani jednej kolejki Ligue 1. W 38 spotkaniach zdobył 22 bramki i zanotował 11 asyst. 

Wcześniej Pépé łączono m.in. z Bayernem, Interem, Liverpoolem oraz Tottenhamem.

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy