Everton Soares w najbliższych dniach zakończy sagę transferową ze swoim udziałem

Everton Soares w najbliższych dniach zakończy sagę transferową ze swoim udziałem fot. Everton Soares I Instagram
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Globo Esporte

Everton Soares lada moment podpisze nowy kontrakt z Grêmio.

Brazylijski skrzydłowy w zasadzie przez całe letnie okno transferowe był łączony z zespołami z Europy. Wśród klubów zainteresowanych jego pozyskaniem były Arsenal, Atlético Madryt i Milan. 23-latka kusili również działacze Beijing Guoan, ale ostatecznie pozostał on w ojczyźnie.


Everton nie tylko nie opuścił Porto Alegre, ale wkrótce parafuje nową umowę z Grêmio. Sprawa jest finalizowana, co potwierdził sam zawodnik.

- Mam nadzieję, że zrobimy to do końca tygodnia bądź w przyszłym. Żartowałem nawet, że mogę podpisać dożywotni kontrakt - stwierdził Everton, który aktualną umowę parafował stosunkowo niedawno, bo kilkanaście miesięcy temu. Jest ona ważna do 31 grudnia 2022 roku. Na razie nie wiadomo, na jak długo zwiąże obie strony nowy dokument.


Brazylijczyk trafił do Grêmio w 2012 roku. W jego pierwszym zespole rozegrał do tej pory 160 spotkań, notując 43 trafienia i 12 asyst. W zeszłym roku zadebiutował on w reprezentacji „Canarinhos”. Latem pokazał się ze świetnej strony w trakcie Copa América.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Wyjazdowa koszulka Borussii Dortmund na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Borussii Dortmund na nowy sezon [FOTO] 15 lat od śmierci Krzysztofa Nowaka 15 lat od śmierci Krzysztofa Nowaka Brzęczek: Gdyby doszło do meczów marcowych, zostałby powołany do reprezentacji Polski Brzęczek: Gdyby doszło do meczów marcowych, zostałby powołany do reprezentacji Polski Villas-Boas podjął decyzję. Portugalczyk zostaje w Olympique'u Marsylia! Villas-Boas podjął decyzję. Portugalczyk zostaje w Olympique'u Marsylia! Coutinho poważną opcją dla Newcastle United. Ma być na liście DWÓCH trenerów Coutinho poważną opcją dla Newcastle United. Ma być na liście DWÓCH trenerów Legia II Warszawa vs Sokół Ostróda. Burmistrz Ostródy zwrócił się z prośbą o pomoc... do Zbigniewa Bońka Legia II Warszawa vs Sokół Ostróda. Burmistrz Ostródy zwrócił się z prośbą o pomoc... do Zbigniewa Bońka Real Madryt włącza się do walki o środkowego obrońcę, którego określano... „nowym Ødegaardem” Real Madryt włącza się do walki o środkowego obrońcę, którego określano... „nowym Ødegaardem”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy