FA zatwierdzi rekordowy transfer Sheffield Wednesday?

FA zatwierdzi rekordowy transfer Sheffield Wednesday?
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: BBC

Włodarze Sheffield Wednesday czekają na pozytywne rozstrzygnięcie sprawy transferu Jordana Rhodesa z Middlesbrough.

Klub z Championship ustalił warunki indywidualnego kontraktu z środkowym napastnikiem oraz porozumiał się z przedstawicielami ekipy Riverside Stadium, co do kwoty odstępnego za zawodnika, która miała wynieść rekordowe dziesięć milionów funtów.

Do tej pory najdroższy w historii transfer „Sów” został przeprowadzony w trakcie przedsezonowego okienka transferowego, kiedy to do drużyny z Hillsborough Stadium trafił Adam Reach z... „Boro” za nieco ponad pięć milionów funtów.

Brytyjskie media zgodnie informowały, że przenosiny reprezentanta Szkocji do Sheffield Wednesday są pewne i do finalizacji jego przenosin brakuje tylko uzupełnienia stosownych dokumentów.

Włodarze ekipy z Hillsborough Stadium przekonują, że tuż przed zamknięciem zimowego okienka transferowego dopięli wszystkich formalności, ale od tego czasu nie otrzymali jeszcze potwierdzenia zawarcia transakcji ze strony Angielskiej Federacji Piłkarskiej, która dzisiaj przyjrzy się całej sprawie i zatwierdzi lub nie sprzedaż 26-latka.

Jordan Rhodes zasilił szeregi ekipy Riverside Stadium w połowie minionych rozgrywek i przyczynił się do wywalczenia przez nią awansu do Premier League. Niestety środkowy napastnik w najwyższej klasie rozgrywkowej rozegrał zaledwie sześć spotkań, w których ani razu nie wpisał się na listę strzelców.

Mała liczba gier spowodowała, że reprezentant Szkocji postanowił wrócić do Championship, gdzie czuje się najlepiej, co pokazują jego statystyki - 91 zdobyty goli w 189 meczach.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zaginęło ponad 500 tysięcy euro z transferu Leandro Paredesa do PSG Zaginęło ponad 500 tysięcy euro z transferu Leandro Paredesa do PSG Walukiewicz rozchwytywany. Polak na celowniku wielu europejskich klubów Walukiewicz rozchwytywany. Polak na celowniku wielu europejskich klubów OFICJALNIE: Bartomeu opuszcza Barcelonę. Na pożegnanie potwierdził, że Katalończycy zaakceptowali nowe rozgrywki OFICJALNIE: Bartomeu opuszcza Barcelonę. Na pożegnanie potwierdził, że Katalończycy zaakceptowali nowe rozgrywki Premier League: Jest decyzja w sprawie faulu Digne na Walkerze-Petersie [OFICJALNIE] Premier League: Jest decyzja w sprawie faulu Digne na Walkerze-Petersie [OFICJALNIE] Eriksen zanotuje hitowy transfer w styczniu?! Chcą go dwa kluby Eriksen zanotuje hitowy transfer w styczniu?! Chcą go dwa kluby El Clásico: Barcelona nie odpuszcza. Zapis słów asystenta sędziego głównego dolał oliwy do ognia El Clásico: Barcelona nie odpuszcza. Zapis słów asystenta sędziego głównego dolał oliwy do ognia Barcelona ma plan B na wypadek braku transferu Depaya Barcelona ma plan B na wypadek braku transferu Depaya

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy