Fabregas do Realu? Owszem, ale za...

Fabregas do Realu? Owszem, ale za...
Redakcja
Redakcja
Źródło:

Fabregas do Realu, owszem czemu nie ale za dwóch piłkarzy Królewskich - Julio Baptistę i Robinho. Arsene Wegner - trener Arsenalu nie widzi innej możliwości pozbycia się z Londynu defensywnego pomocnika hiszpań(...)

Fabregas do Realu, owszem czemu nie ale za dwóch piłkarzy Królewskich - Julio Baptistę i Robinho. Arsene Wegner - trener Arsenalu nie widzi innej możliwości pozbycia się z Londynu defensywnego pomocnika hiszpańskiego. Dlatego wydaję się , ze do wymiany między klubami jednak nie dojdzie. A więc Arsene Wegner i tym razem dał zaporową cenę za swojego bardzo uzdolnionego piłkarza i Cesc Fabregas dalej będzie reprezentowqał barwy Arsenalu.
Więcej na temat: Anglia Hiszpania

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Martin Chudý odchodzi z Górnika Zabrze. W sumie trzy pożegnania [OFICJALNIE] Martin Chudý odchodzi z Górnika Zabrze. W sumie trzy pożegnania [OFICJALNIE] Christian Eriksen wyszedł ze szpitala. Wiadomość od Duńczyka Christian Eriksen wyszedł ze szpitala. Wiadomość od Duńczyka José Mourinho: Prawda o Edenie Hazardzie? Oto ona… José Mourinho: Prawda o Edenie Hazardzie? Oto ona… Górnik Zabrze kontraktuje mistrza Polski. Mateusz Cholewiak dołączył do zespołu [OFICJALNIE] Górnik Zabrze kontraktuje mistrza Polski. Mateusz Cholewiak dołączył do zespołu [OFICJALNIE] Legia Warszawa finalizuje ciekawy transfer ofensywnego pomocnika. Były reprezentant Portugalii [OFICJALNIE] Legia Warszawa finalizuje ciekawy transfer ofensywnego pomocnika. Były reprezentant Portugalii [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Nici z transferu Ondráška? Czech ma wylądować w innym klubie Wisła Kraków: Nici z transferu Ondráška? Czech ma wylądować w innym klubie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy