Facundo Ferreyra na celowniku Liverpoolu

Facundo Ferreyra na celowniku Liverpoolu
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Olé

Menadżer Liverpoolu Brendan Rodgers obserwuje argentyńskiego napastnika Facundo Ferreyrę. Obecnie gra on w ojczyźnie dla Vélezu Sarsfield.

Młody, 22-letni piłkarz w obecnym sezonie strzelił dotychczas 16 bramek w 21 spotkaniach ligi argentyńskiej. 

Według wielu obserwatorów Facundo Ferreyra to nowy Radamel Falcao, którego przypomina swoim stylem gry. Powołując się na argentyński magazyn Olé, Liverpool FC już złożył oficjalną ofertę za 22-latka w wysokości 10 milionów funtów.

Chucky, jak jest nazywany, trafił do Vélezu w 2012 roku z Banfield. Reprezentuje Argentynę na poziomie młodzieżowym (5 bramek w 12 występach).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy