Facundo Ferreyra na celowniku Liverpoolu

Facundo Ferreyra na celowniku Liverpoolu
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Olé

Menadżer Liverpoolu Brendan Rodgers obserwuje argentyńskiego napastnika Facundo Ferreyrę. Obecnie gra on w ojczyźnie dla Vélezu Sarsfield.

Młody, 22-letni piłkarz w obecnym sezonie strzelił dotychczas 16 bramek w 21 spotkaniach ligi argentyńskiej. 

Według wielu obserwatorów Facundo Ferreyra to nowy Radamel Falcao, którego przypomina swoim stylem gry. Powołując się na argentyński magazyn Olé, Liverpool FC już złożył oficjalną ofertę za 22-latka w wysokości 10 milionów funtów.

Chucky, jak jest nazywany, trafił do Vélezu w 2012 roku z Banfield. Reprezentuje Argentynę na poziomie młodzieżowym (5 bramek w 12 występach).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy