Falcao dogadany z Galatasaray

Falcao dogadany z Galatasaray fot. FotoPyk
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: NTV I Hurryitet

Przenosiny Radamela Falcao do Galatasaray zbliżają się wielkimi krokami.

Choć ostatnio pojawiły się informacje sugerujące, że kolumbijski napastnik jednak nie opuści tego lata AS Monaco, zdaniem Nicolò Schiry temat jego transferu do Galatasaray jest aktualny. Piłkarz miał dojść do porozumienia z tureckim klubem w sprawie umowy do 30 czerwca 2022 roku z zarobkami na poziomie pięciu milionów euro za sezon plus bonusy.

Według Schiry sprawę przenosin Falcao opóźniają wyłącznie poszukiwania jego następcy przez działaczy Monaco. Jeśli go znajdą, transfer 33-latka ma zostać sfinalizowany.

Tureckie media cytują nawet słowa atakującego, który daje do zrozumienia, że chce przenieść się do Stambułu. - Transfer do Galatasaray będzie ekscytującym krokiem na tym etapie mojej kariery. Mam nadzieję, że zostanie on sfinalizowany jak najszybciej - miał powiedzieć 33-latek.

Falcao trafił do ASM w 2013 roku. W międzyczasie był wypożyczany do Manchesteru United i Chelsea. W barwach ekipy z księstwa rozegrał do tej pory 140 spotkań, notując 83 trafienia. Jego umowa jest ważna do 30 czerwca 2020 roku.

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Guti już nie chce być nazywany Gutim Guti już nie chce być nazywany Gutim Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?! Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy